Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Trenażery i maszyny do ćwiczeń w domu

W naszej ofercie znajdziesz trenażery wielu rodzajów. Są to urządzenia, które pozwalają trenować różne dyscypliny sportu w warunkach zbliżonych do realnych. Dzięki...

W naszej ofercie znajdziesz trenażery wielu rodzajów. Są to urządzenia, które pozwalają trenować różne dyscypliny sportu w warunkach zbliżonych do realnych. Dzięki nim można ćwiczyć, np. bieganie lub jazdę na rowerze o każdej porze roku i bez względu na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Można w ten sposób doskonalić technikę oraz utrzymać dobrą kondycję przez cały rok. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje trenażery profesjonalne i domowe — bieżnie, orbitreki, platformy wibracyjne, bieżnie eliptyczne, rowery treningowe i spinningowe, trenażery rowerowe, wioślarze, steppery i wiele innych. Nasza oferta obejmuje produkty czeskiej marki inSPORTline. Zapraszamy na zakupy!

Trenażery inSPORTline — bogata oferta urządzeń do ćwiczeń

Trenażery sportowe z naszej oferty umożliwiają trening wielu sprawności. Nie ma znaczenia niekorzystna aura panująca na zewnątrz, jak deszcz, wiatr, mróz czy śnieg, teraz codzienny trening można wykonać w domu lub korzystając z trenażerów do ćwiczeń na siłowni. Przy ich pomocy utrzymasz formę przez cały rok i zyskasz doskonałą technikę, np. rowery treningowe, bieżnie czy orbitreki używane zimą pozwolą Ci na łagodne wejście w sezon i wygrywanie rywalizacji w zawodach z innymi uczestnikami. Spokojne ćwiczenia przyczyniają się do wyeliminowania błędów technicznych i wykształcenia właściwych nawyków, np. biegowych czy kolarskich.

W naszej ofercie znajdziesz trenażery do treningów wytrzymałościowych, siłowych czy budujących mięśnie i poprawiających sylwetkę. Są to między innymi zarówno profesjonalne, jak i do użytku domowego:

Ofertę uzupełniają maty ochronne pod trenażery, które zabezpieczają podłogę, amortyzując ciężar sprzętów. Ich powierzchnia jest antypoślizgowa, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. 

Wysokiej jakości trenażery inSPORTline

Na wszystkie trenażery inSPORTline dajemy 10-letnią przedłużoną gwarancję na ramę urządzenia i pełne wsparcie marki przez naszych wykwalifikowanych techników. Wszystkie urządzenia przechodzą testy według najbardziej wymagających norm europejskich. Oferujemy trenażery — dla początkujących, amatorów, jak i zaawansowanych, profesjonalnych sportowców, którzy wymagają wysokiej jakości w rozsądnej cenie. 

Część asortymentu stanowią trenażery inCondi, czyli urządzenia, które można sparować ze smartfonem lub tabletem za pośrednictwem aplikacji i interfejsem Bluetooth, aby kontrolować i rejestrować wyniki sportowe w czasie rzeczywistym. Zawierają również tak zwany program HRC (Heart Rate Control), zgodnie z którym trening można dostosować do częstotliwości rytmu serca w strefach tętna.

Zapewniamy szybkie dostawy, a także możliwość montażu naszego sprzętu fitness na miejscu. Służymy serwisem urządzeń w całym kraju. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Trenażery i maszyny do ćwiczeń w domu

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter