Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Bieżnie domowe

Bieżnia domowa to doskonały wybór dla osób, które chcą ćwiczyć niezależnie od pogody na zewnątrz. Trenować na niej mogą osoby w każdym wieku i stopniu zaawansowania,...

Bieżnia domowa to doskonały wybór dla osób, które chcą ćwiczyć niezależnie od pogody na zewnątrz. Trenować na niej mogą osoby w każdym wieku i stopniu zaawansowania, od początkujących aż po czynnych sportowców. Urządzenie może służyć również osobom powracających do sprawności po chorobach i kontuzjach. Bieżnie do biegania mają ruchomy pas, który mniej obciąża stawy niż asfalt lub inna twarda nawierzchnia. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje również taki sprzęt do ćwiczeń do domowego użytku.

Bieżnia domowa — jedno urządzenie, wiele możliwości

Nowoczesne bieżnie dają możliwość dostosowania poziomu trudności treningu do potrzeb i możliwości ćwiczącego. Chodzenie lub bieganie po nich jest najbardziej naturalnym sposobem poruszania się człowieka. Bez obaw mogą z nich korzystać również osoby z nadwagą, pragnące zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

Mamy dostępne bieżnie elektryczne, bieżnie magnetyczne, z poręczami lub uchwytami bocznymi, na których można symulować chodzenie z kijkami trekkingowymi i wiele innych modeli. Dobrym rozwiązaniem do domowej siłowni jest składana bieżnia, którą po treningu można z łatwością schować, by nie zajmowała przestrzeni.

Bieżnia elektryczna może być indywidualnie zaprogramowana do wagi, wybranego rodzaju treningu czy poziomu wytrenowania. Na podstawie tych danych ustalany jest czas treningu lub poziom tętna, który pozwoli na osiągnięcie zakładanego celu treningowego.

Bieżnie domowe — idealne do każdego mieszkania!

Bieżnie treningowe domowe, które oferujemy w naszym sklepie to doskonałej jakości, sprawdzone urządzenia marki inSPORTline. Nadają się idealnie do domowej siłowni ze względu na mniejsze niż ich profesjonalne odpowiedniki gabaryty. Mała bieżnia domowa składana nadaje się nawet do mieszkania.

Wyposaż swoją domową siłownię w bieżnie inSPORTline! Produkty umieszczone w kategorii "Bieżnie domowe" nie są przeznaczone do użytku komercyjnego i klubowego i nie podlegają gwarancji, gdy są w nich wykorzystywane. Bieżnia do domu to również niższa cena. Dzięki tym wspaniałym urządzeniom możesz zachować formę, ćwicząc w zaciszu swojego domu.

Oprócz nich znajdziesz u nas również inne trenażery do treningów, np. orbitreki, a także przyrządy wspomagające rehabilitację, takie jak ortezy czy ławki grawitacyjne. Zapoznaj się z całością naszej oferty!

Bieżnie domowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter