Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Wyposażenie motocyklisty

Wyposażenie motocyklisty ma za zadanie przede wszystkim zapewnić mu bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz internetowy sklep sportowy jest miejscem, w którym znajdziesz...

Wyposażenie motocyklisty ma za zadanie przede wszystkim zapewnić mu bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz internetowy sklep sportowy jest miejscem, w którym znajdziesz zarówno obowiązkowe elementy, takie jak kaski motocyklowe, jak i pozostałe elementy ubioru, w tym buty motocyklowe, rękawice motocyklowe, spodnie motocyklowe czy kurtki motocyklowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyposażenie motocyklisty dla bezpieczeństwa i wygody podczas jazdy

Zgodnie z kodeksem drogowym jedynym obowiązkowym wyposażeniem motocyklisty jest kask. Za jego brak mandatem może być ukarany kierowca oraz pasażer. Nie ma szczegółowych wymogów co do jego rodzaju, można więc korzystać m.in. z kasków szczękowych, integralnych czy otwartych.

Strój ochronny jest jednak równie ważny, jak kask. Użytkownicy jednośladów są bardziej narażeni na uszkodzenia ciała niż kierowcy samochodów. W naszym sklepie znajdziesz: kurtki na motor, spodnie motocyklowe, rękawice motocyklowe, buty motocyklowe, jeansy motocyklowe, koszulki motocyklowe, kamizelki motocyklowe i ochraniacze. Wszystkie ubrania motocyklowe są wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, odpornych na wodę i ścieranie.

Sklep inSPORTline oferuje sprzęt dla prawdziwych miłośników i fanów sportów motocyklowych. Mamy pełne wyposażenie na motor zapewniające bezpieczeństwo, nawet w najbardziej wyczynowych przejażdżkach.

W ofercie mamy odzież i akcesoria bardziej lub mniej znanych marek takich jak: W-TEC, WORKER, ALLTOP, NENKI, PREMIER i innych!

Wyposażenie motocyklisty

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter