Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Wioślarze treningowe

Ergometr wioślarski zwany też wioślarzem to trenażer, który pozwala na wykonywanie ćwiczeń aerobowych górnych partii ciała: ramion, klatki piersiowej i górnego odcinka...

Ergometr wioślarski zwany też wioślarzem to trenażer, który pozwala na wykonywanie ćwiczeń aerobowych górnych partii ciała: ramion, klatki piersiowej i górnego odcinka kręgosłupa. Trening wymaga od ćwiczącego sporego wysiłku i opanowania poprawnej techniki, ale przynosi doskonałe efekty w postaci mocnej i wymodelowanej sylwetki. Wioślarze to urządzenia zapewniające ćwiczenia o charakterze ogólnorozwojowym. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje ergometry wioślarskie do użytku domowego i komercyjnego.

Ergometr wioślarski — wszechstronny trenażer

Wioślarz treningowy jest to urządzenie symulujące prawdziwe wiosłowanie. Dzięki tej maszynie można ćwiczyć wiele mięśni, nie wychodząc z domu. W przeciwieństwie do większości symulatorów, które mają na celu wzmocnienie nóg, trenażer wioślarski ma na celu wzmocnienie górnych części ciała, chociaż nogi biorą aktywny udział w ćwiczeniach. Zapewnia jeden z najwszechstronniejszych treningów siłowych. W ćwiczenia zaangażowane jest aż kilkanaście grup mięśniowych, w tym: mięśnie brzucha, grzbietu, ramion, klatki piersiowej nóg i pośladków.

Wioślarze treningowe przynoszą wiele korzyści dla kondycji całego ciała. Dzięki nim można pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić masę mięśniową i pozbyć nadmiaru energii i poprawić samopoczucie. Wiosłowanie dotlenia, poprawia pracę układu krwionośnego i przyspiesza przemianę materii. Wioślarze do ćwiczeń przy regularnym używaniu mogą pomóc pozbyć się bólu pleców.

Kupuj bezpośrednio od producenta wioślarzy inSPORTline! Jeśli szukasz wszechstronnego trenażera do wzmocnienia mięśni Twojego ciała, jest to świetny wybór. W naszej ofercie znajdziesz kilka typów wioślarzy, różniących się układem hamulcowym, długością, regulacją oporu lub funkcjami, m.in. wioślarze magnetyczne czy hydrauliczne. Naszą ofertę dla ułatwienia wyszukiwania podzieliliśmy na: domowe wioślarze treningowe i profesjonalne wioślarze treningowe. Wioślarze treningowe inSPORTline spełniają wymagania najsurowszych norm europejskich.

Ergometr wioślarski to jeden z wielu trenażerów w ofercie naszego sklepu sportowego online. W sprzedaży mamy między innymi: steppery, stacjonarne rowery treningowe, w tym poziome rowery treningowe, schody treningowe czy symulatory narciarskie. Zobacz wszystkie propozycje na naszej stronie internetowej!

Wioślarze treningowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter