Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Bieżnie elektryczne i magnetyczne

Bieżnie do 150 kg to coraz chętniej wybierany sprzęt sportowy do domu. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a nie chcesz chodzić na siłownię lub nie masz zbyt wiele...

Bieżnie do 150 kg to coraz chętniej wybierany sprzęt sportowy do domu. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a nie chcesz chodzić na siłownię lub nie masz zbyt wiele wolnego czasu – to coś dla Ciebie. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje zarówno bieżnie domowe, jak i profesjonalne do 150 kg.

Bieżnie do 150 kg inSPORTline – proste i funkcjonalne

Bieżnia elektryczna o nośności 150 kg to sprzęt do ćwiczeń napędzany energią elektryczną silnika o mocy od 1 do 5 KM. Wprawiana w ruch silnikiem taśma stanowi znaczne ułatwienie, zwłaszcza dla początkujących biegaczy oraz podczas treningów interwałowych. Umożliwia też prosty i szybki dostęp do regulacji tempa biegu lub zatrzymania go oraz samodzielne dostosowywanie prędkości i stopnia nachylenia bieżni. Dzięki temu możemy dostosowywać treningi, niekoniecznie wykonując codziennie tak samo trudne, czy zbyt łatwe ćwiczenia.

Bieżnia domowa i bieżnia profesjonalna do 150 kg to dwie podstawowe bieżnie, które oferujemy. Jednak to tylko niektóre trenażery do treningów z naszego asortymentu. Mamy też bieżnie do siłowni, orbitreki, ławki grawitacyjne czy ortezy. Wybierz odpowiednie dla siebie urządzenia!

Bieżnie elektryczne i magnetyczne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter