Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Płyty wibracyjne do ćwiczeń

Platforma wibracyjna pomaga schudnąć nawet 3 razy szybciej niż inne urządzenia fitness! Płyta wibracyjna do ćwiczeń pobudza do pracy wszystkie mięśnie ciała. Trening...

Platforma wibracyjna pomaga schudnąć nawet 3 razy szybciej niż inne urządzenia fitness! Płyta wibracyjna do ćwiczeń pobudza do pracy wszystkie mięśnie ciała. Trening na niej przyczynia się do poprawy działania całego układu kostno-stawowego, wzmocnienia mięśni i kości, poprawia się też ukrwienie stawów i wzmacniają tkanki. Jak widzisz, platforma wibrująca przynosi wiele korzyści!

Platformy wibracyjne przenoszą wibracje na mięśnie, co stanowi prawdziwą rewolucję w ćwiczeniach. Teraz możesz mieć jedno z tych urządzeń w domu. Jeśli ćwiczysz regularnie, wyniki będą coraz lepsze, co potwierdzają zadowoleni klienci, a także profesjonalni trenerzy. Ćwicz z przełomową maszyną wibracyjną opartą na Advanced Vibration Technology, wzmacniając mięśnie, ogólną zwinność i elastyczność ciała, a dodatkowo poprawiając krążenie krwi i stymulując układ sercowo-naczyniowy (krążenia). Sprawdź ofertę wibracyjnych platform w naszym internetowym sklepie sportowym!

Platforma wibracyjna VibroGym marki inSPORTline

Już 50 lat temu profesor W. Bierman prowadził badania na temat wpływu wibracji na organizm człowieka. Podczas swoich długoletnich badań odkrył "Advanced Vibration Technology". Technologia ta została zastosowana w platformach wibracyjnych inSPORline z serii "VibroGym". Mają one za zadanie maksymalizację drgań przenoszonych do mięśni, co wymusza na nich reakcję, która przyczynia się do spalania kalorii.

Jest to unikalna platforma wibracyjna w rozsądnej cenie, która pozwala skutecznie ćwiczyć w domu czy w siłowni. Jeśli potrzebujesz jej w swoim klubie, hotelu czy też siłowni, zapoznaj się z naszymi komercyjnymi modelami. Podkategorie na stronie podzieliliśmy na: domowe platformy wibracyjne i profesjonalne platformy wibracyjne, aby każdy łatwo mógł znaleźć interesującą go ofertę. Polecamy ćwiczenia na platformach wibracyjnych z serii VibroGym, które są skuteczniejsze niż ćwiczenia na innych maszynach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też inne urządzenia do treningu, takie jak: orbitreki, bieżnie, schody treningowe, jak również maty ochronne pod sprzęt. Zapoznaj się z nimi!

Płyty wibracyjne do ćwiczeń

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter