Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Wyposażenie siłowni, sprzęt i akcesoria fitness

inSPORTline jest największym czeskim producentem i dystrybutorem, jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń, w tym bieżnie, orbitreki, sprzęt i akcesoria fitness i inne przyrządy...

inSPORTline jest największym czeskim producentem i dystrybutorem, jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń, w tym bieżnie, orbitreki, sprzęt i akcesoria fitness i inne przyrządy do ćwiczeń. Nasz asortyment obejmuje głównie urządzenia elektryczne i manualne, urządzenia do ćwiczeń na siłownie i mniejszy sprzęt fitness do domu. Nasze przyrządy są przeznaczone dla użytkowników w każdym wieku, zarówno do użytku domowego, amatorskiego, jako wyposażenie siłowni domowej, jak i zawodowego, komercyjnego jako profesjonalne maszyny na siłownię. Zobacz, co oferuje nasz internetowy sklep sportowy!

Sprzęt do ćwiczeń fitness na siłownię 

Nasz sprzęt i akcesoria na siłownię cechują się doskonałą jakością wykonania. Wszystkie produkty są poddawane testom według najbardziej wymagających norm europejskich. Kupując profesjonalny sprzęt do siłowni marki inSPORTline, możesz być spokojny o bezpieczeństwo jego użytkowania. 

W naszej ofercie są między innymi profesjonalne:

Sprzęt do ćwiczeń na siłowni polecamy również ośrodkom sportowym czy hotelom. Zapewniamy szybką dostawę, montaż na miejscu, a także bezpłatny serwis gwarancyjny. 

Sprzęt do ćwiczeń fitness w domu

W naszej ofercie znajdziesz również sprzęt i akcesoria do ćwiczeń w domu. Bogaty wybór urządzeń sprawi, że bez trudu skompletujesz dowolne wyposażenie siłowni do własnego użytku. Przyrządy do ćwiczeń w domu mają nieco mniejsze rozmiary, aby zmieściły się na ograniczonej domowej przestrzeni, ale poddawane są tym samym normom jakości i bezpieczeństwa co sprzęt do siłowni. Kupując je, masz gwarancję, że będą Ci służyć przez lata, pomagając w utrzymaniu formy. 

Dostępne w naszym sklepie urządzenia do ćwiczeń w domu to między innymi:

Bogata oferta sprzętów w sklepie inSPORTline

inSPORTline oferuje sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego, zrzucenia wagi, poprawy kondycji fizycznej, ćwiczeń z wykorzystaniem własnej wagi i innych form aktywności. Mamy również wiele produktów do jogi i pilatesu, do rozciągania mięśni i późniejszej regeneracji oraz inne akcesoria do ćwiczeń.

Gwarancja dla wszystkich trenażerów, atlasów, ławek treningowych i klatek treningowych wynosi  do 10 lat. Oferujemy również profesjonalną obsługę, dużą ilość części zamiennych i wiele innych korzyści dla klientów.

Proponujemy także fotele do masażu i relaksu, stoły do masażu i akcesoria na ból pleców. Możesz wybierać spośród wielu modeli o różnych funkcjach i programach, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego salonu masażu. Nasze sprzęty i akcesoria i pozwolą Ci kompleksowo zadbać o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Skorzystaj z nich!

Wyposażenie siłowni, sprzęt i akcesoria fitness

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter