Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Poziome rowery treningowe rehabilitacyjne

Rower stacjonarny poziomy jest popularnym narzędziem do ćwiczeń wzmacniających i rehabilitacyjnych. Tym, co różni poziome rowery treningowe od standardowych rowerów...

Rower stacjonarny poziomy jest popularnym narzędziem do ćwiczeń wzmacniających i rehabilitacyjnych. Tym, co różni poziome rowery treningowe od standardowych rowerów stacjonarnych jest przede wszystkim wygodne siedzisko z oparciem, uzupełnione o uchwyty na bokach. Dzięki temu pozycja, jaką się przyjmuje podczas ćwiczeń, jest dużo wygodniejsza niż na klasycznym rowerze. W zależności od ustawień oparcia, na poziomym rowerze treningowym można przybrać nawet pozycję półleżącą.

Poziome rowery treningowe zostały zaprojektowanie specjalnie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, oraz osób starszych, które mają problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Dlatego mówi się o nich również: poziome rowery rehabilitacyjne. Można je wybrać zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Chcesz wzbogacić swoją domową siłownię o dodatkowy sprzęt do ćwiczeń? Nasz internetowy sklep sportowy oprócz poziomych rowerów stacjonarnych ma w ofercie m.in.:

Poziome rowery treningowe rehabilitacyjne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter