Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Steppery do ćwiczeń fitness i aerobiku

Steppery do ćwiczeń inSPORTline to nasza oferta bezpośrednio od czeskiego producenta. Asortyment obejmuje między innymi stepper skośny, z rączkami, z uchwytem, z...

Steppery do ćwiczeń inSPORTline to nasza oferta bezpośrednio od czeskiego producenta. Asortyment obejmuje między innymi stepper skośny, z rączkami, z uchwytem, z regulacją obciążenia, obrotowy, skrętny magnetyczny czy mini stepper, od podstawowych do najbardziej zaawansowanych. Wśród stepperów inSPORTline w naszym internetowym sklepie sportowym każdy znajdzie coś dla siebie. Zamów wybrane urządzenie i ćwicz regularnie w domu!

Steppery do ćwiczeń — zastosowanie i zalety

Steppery to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w warunkach domowych, bo zajmują stosunkowo mało miejsca. Z powodzeniem są także wykorzystywane w siłowniach i klubach sportowych. Stepper może urozmaicić aerobic lub ćwiczenia fitness. Przy jego pomocy można wzmocnić i wymodelować mięśnie pośladków, ud i łydek. Ćwiczenia przypominają tu wchodzenie po schodach z pewnymi obciążeniami. Siła oporu jest regulowana, a poprzez jej ustawienia można osiągnąć zakładane efekty, np. spalanie kalorii. 

Steppery do ćwiczeń mają jako sprzęty treningowe kilka ważnych zalet

  • aktywność na nich nie obciąża kręgosłupa i stawów kolanowych,
  • wyrabiają i wzmacniają mięśnie dolnych partii ciała, a jednocześnie lędźwiowy odcinek kręgosłupa,
  • doskonale redukują tkankę tłuszczową,
  • trening na nich jest bardziej wydajny niż zwykłe wchodzenie lub nawet wbieganie po schodach. 

Steppery w ofercie inSPORTline

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów stepperów, wśród których można wyróżnić:

Steppery skrętne zwane też skośnymi nadają się do ujędrniania mięśni bioder, brzucha i pleców. Skupiają się głównie na wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud. Mają inną od klasycznych budowę, a ćwiczenia na nich przypominają bardziej jazdę na łyżwach niż wchodzenie po schodach. Angażują podczas treningu więcej mięśni, dzięki czemu ćwiczenia są efektywniejsze. 

Mini steppery ze względu na małe, kompaktowe rozmiary są chętnie wybieranymi urządzeniami do domowego użytku. Pozwalają na skuteczny trening mięśni nóg, który jest bardziej przyjazny dla stawów od klasycznego chodzenia po schodach. 

Steppery mogą być też wyposażone w kolumnę z uchwytami do oparcia rąk w trakcie ćwiczeń albo w linki umożliwiające wykonywanie większej liczby aktywności. Na uchwytach w kolumnie steppera umiejscowione są czujniki tętna, a komputer na panelu wyświetla różne przydatne podczas treningu informacje.

Dlaczego warto zamówić stepper inSPORTline? Steppery są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zgodne z najsurowszymi standardami EU. Urządzenia te są bardzo dobrymi symulatorami chodzenia po schodach, a trening na nich ma korzystny wpływ na zdrowie. Dzięki dużemu wyborowi w naszym sklepie każdy może znaleźć stepper do ćwiczeń w korzystnej cenie

Oprócz stepperów dostępne są także inne sprzęty, dzięki którym utrzymasz dobrą kondycję, między innymi: bieżnie, orbitreki, schody treningowe, a także maty ochronne pod sprzęt. Zapraszamy!

 

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter