Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rowery treningowe

Rowerek stacjonarny to urządzenie przeznaczone dla miłośników zdrowego stylu życia, którzy nie chcą rezygnować z treningów ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne...

Rowerek stacjonarny to urządzenie przeznaczone dla miłośników zdrowego stylu życia, którzy nie chcą rezygnować z treningów ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne za oknem. Rowery treningowe pomagają wzmocnić układ krążenia, poprawić kondycję i wydolność organizmu, a regularny trening na nich pomaga również w odchudzaniu. To doskonały sprzęt zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla amatorów. W naszym internetowym sklepie sportowym oferujemy rowery stacjonarne inSPORTline — wiodącego producenta na świecie.

Rower stacjonarny — wiele modeli w ofercie inSPORTline

Rower stacjonarny jest prosty w obsłudze i nie wymaga od ćwiczącego specjalnych umiejętności, a jednocześnie w szybkim czasie przynosi zamierzone efekty. Jazda na nim jest jedną z najbardziej popularnych form fitnessu w domu. Rowery stacjonarne domowe zostały zaprojektowane z myślą o niewielkich przestrzeniach i mają kompaktowe rozmiary. Bez trudu można je też przenosić w dowolne miejsce. Oferujemy także rowery treningowe składane, które z łatwością schowasz, by nie zajmowały miejsca, gdy nie są używane.

Stacjonarne rowery w naszej ofercie podzieliliśmy na podkategorie, aby ułatwić klientom znalezienie odpowiedniego modelu. Dostępne są:

inSPORTline oferuje rowery stacjonarne najwyższej jakości, wykonane zgodnie z najsurowszymi europejskimi normami.

Rowery stacjonarne — zalety

Rower treningowy stacjonarny jest symulatorem jazdy na tradycyjnym rowerze i można go spotkać niemal w każdej siłowni. Jest on również popularny do użytku domowego, ze względu na niskie wymagania przestrzeni oraz łatwości obsługi.

Rowerki treningowe to sprawdzone urządzenia fitness, które naprawdę działają! Ćwicząc na rowerze, możesz szybko poprawić kondycję, kształtować ciało, zwłaszcza nogi i schudnąć. Profesjonalne rowery stacjonarne to podstawowe wyposażenie hoteli oraz siłowni. Główną zaletą nowoczesnych modeli jest to, iż można je podłączyć przez Bluetooth z telefonem/tabletem, co pozwala wirtualnie jeździć w dowolnym miejscu na świecie, lub też na sprawdzenie statystyk, dzięki czemu trening staje się przyjemniejszy.

W naszej ofercie znajdują się również modele dla seniorów oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej, oferujące wygodną zmianę poziomów, np.: rower treningowy poziomy, który może być wykorzystywany również w celach rehabilitacyjnych czy magnetyczny rower treningowy dodatkowo wyposażony w system hamowania. Regularne ćwiczenia na rowerze treningowym kształtują figurę, poprawiają kondycję oraz pomagają schudnąć. Kup rowerek stacjonarny marki inSPORline i popraw swoją kondycję oraz zdrowie!

W naszej szerokiej ofercie trenażerów oprócz rowerów stacjonarnych znajdziesz: orbitreki, steppery, bieżnie, a także maty ochronne pod sprzęt do ćwiczeń. Zapraszamy!

 

Rowery treningowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter