Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Orbitreki elektromagnetyczne i eliptyczne

Orbitreki, inaczej nazywane eliptycznymi trenażerami to bardzo skuteczne urządzenia do treningu cardio. Są niezwykle przyjazne dla stawów oraz mięśni na całym ciele,...

Orbitreki, inaczej nazywane eliptycznymi trenażerami to bardzo skuteczne urządzenia do treningu cardio. Są niezwykle przyjazne dla stawów oraz mięśni na całym ciele, które podczas ćwiczeń są równomiernie obciążane. To, co odróżnia je od innych przyrządów treningowych, to fakt, że oszczędzają plecy i stawy. Orbitrek magnetyczny jest dobry dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych którym zależy na wzmocnieniu muskulatury. W naszym internetowym sklepie sportowym dostępne są zarówno profesjonalne orbitreki do siłowni, jak i do domu. 

Orbitreki — wszechstronne urządzenia do treningu

Orbitrek to nowoczesne urządzenie treningowe, które łączy zalety: steppera, bieżni i roweru stacjonarnego. Trenażer eliptyczny umożliwia imitowanie jazdy na rowerze, biegów narciarskich czy górskich marszów. W odróżnieniu od rowerów nie posiada on siodełka, ma za to ruchome rękojeści, dlatego ćwiczenia na orbitreku elektromagnetycznym angażują wiele partii mięśni. Nie trzeba też martwić się o trzymanie rąk w odpowiednim położeniu. Ciało jest wprawiane w tzw. ruch eliptyczny, który jest najbezpieczniejszy dla zdrowia. Pracuje ono w sposób anatomiczny, zgodny z naturalnymi płaszczyznami ruchu, dzięki czemu nie dochodzi do przeciążeń w stawach i kręgosłupie.

Orbitrek eliptyczny jest bezpieczniejszy dla stawów kolanowych od tradycyjnego biegu lub marszu w terenie, bo eliminuje twarde uderzenia stóp o ziemię. Istnieje też możliwość regulacji obciążeń treningowych do aktualnych możliwości i stanu zdrowia osoby ćwiczącej. Profesjonalne orbitreki są niezwykle skuteczne przy odchudzaniu, trening modeluje sylwetkę i pozwala na budowę masy mięśniowej.

Orbitrek profesjonalny do siłowni, jak i ten do użytku domowego daje możliwość wykonania

  • treningu nóg — ręce pozostają oparte na uchwycie stałym, a łokcie luźno przy ciele. W ten sposób ćwiczone są także mięśnie pośladków,
  • lekkiego treningu całego ciała z biernym wykorzystaniem ramion — ruchome drążki są trzymane w sposób luźny i lekki,
  • intensywnego treningu całego ciała z aktywnym użyciem ramion — ruchome drążki trzymane są mocno, a praca ramionami jest dynamiczna.  

Orbitreki inSPORTline umożliwiają osiągnięcie wszechstronnych rezultatów treningowych

Orbitreki inSPORTline na siłownię i do domu

W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli orbitreków klubowych i domowych wyposażonych w nowoczesne, zaawansowane funkcje, np. orbitrek elektromagnetyczny przednionapędowy. Możliwe jest dobranie trybu treningu, zsynchronizowanie urządzenia z aplikacją w telefonie czy wybór wirtualnej trasy dla urozmaicenia ćwiczeń. Kup orbitrek eliptyczny inSPORTline bezpośrednio u producenta i uzyskaj wiele cennych bonusów, takich jak dłuższą 10-letnią gwarancję oraz serwis na terenie całego kraju!

Oprócz orbitreków magnetycznych znajdziesz u nas wiele innych urządzeń treningowych, dzięki którym wypracujesz i utrzymasz formę. Oferujemy m.in.: bieżnie, schody treningowe, platformy wibracyjne VibroGym, a także maty ochronne pod sprzęt

Orbitreki elektromagnetyczne i eliptyczne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter