Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Bieżnie profesjonalne

Bieżnie profesjonalne to najczęściej wybierany do ćwiczeń sprzęt na siłowni. Modele bieżni elektrycznych inSPORTline idealnie sprawdzą się na większych przestrzeniach,...

Bieżnie profesjonalne to najczęściej wybierany do ćwiczeń sprzęt na siłowni. Modele bieżni elektrycznych inSPORTline idealnie sprawdzą się na większych przestrzeniach, do komercyjnego użytku w klubach fitness i siłowniach. Są bardzo wygodne, nowoczesne i spełniają wymogi bezpieczeństwa. Zaprojektowane z myślą zarówno o zaawansowanych, jak i dopiero rozpoczynających treningi osobach.

Bieżnie profesjonalne inSPORTline — niezbędne w każdej siłowni

Bieżnie wyposażone są w elektryczne monitory, które śledzą na bieżąco postępy ćwiczeń. Ich nośność liczy 200 kg. Solidna konstrukcja jest gwarancją wieloletniej niezawodności. Antypoślizgowe poręcze, pomosty i awaryjny hamulec umożliwiają bezpieczne treningi nawet dla osób, które nigdy nie korzystały z tego typu sprzętu. Najwyższej klasy model bieżni inSPORTline Gardian G12TF pozwala łączyć się z telefonem przez Bluetooth i oglądać na ekranie ulubione seriale i filmy oraz zapewnia dostęp do muzyki.

W kategorii profesjonalnych bieżni inSPORTline można znaleźć egzemplarze z silnikiem i bezsilnikowe. Wszystkie modele z napędem mają możliwość regulacji szybkości i wzniesienia.

W naszej ofercie online można znaleźć nie tylko profesjonalne bieżnie do siłowni. Dla zainteresowanych ćwiczeniami we własnym zakresie idealna będzie dostępna u nas bieżnia domowa.

Nasz internetowy sklep sportowy wyposażony jest także w inny sprzęt do ćwiczeń. Między innymi są to:

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter