Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rowery spinningowe (symulatory jazdy na rowerze)

Rower spinningowy to najpopularniejszy symulator jazdy na rowerze. Często jest wykorzystywany przez profesjonalnych kolarzy w okresie zimowym. To, co odróżnia rowery...

Rower spinningowy to najpopularniejszy symulator jazdy na rowerze. Często jest wykorzystywany przez profesjonalnych kolarzy w okresie zimowym. To, co odróżnia rowery spinningowe od zwykłych, to regulacja obciążenia, którą możesz ustawić według swoich potrzeb. Rowery te nadają się do intensywnego i wymagającego treningu. Można na nich ćwiczyć w domu lub na zorganizowanych zajęciach grupowych w siłowniach. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje szeroki wybór rowerów stacjonarnych spinningowych profesjonalnych oraz do domowego użytku

Rower spinningowy — zalety treningu

Profesjonalny rower spinningowy pozwala na przyjęcie idealnej pozycji ciała podczas ćwiczeń, dzięki czemu w czasie treningu możesz dać z siebie 100% możliwości.  Wszystko dzięki regulowanej, właściwie wyprofilowanej triathlonowej kierownicy. W wielu modelach rowerów stacjonarnych spinningowych odpowiedni odstęp między pedałami pozwala na takie ułożenie bioder, które angażuje maksimum mięśni podczas jazdy. Sportowe siodełka, takie jak w rowerach szosowych również zachęcają do intensywnego treningu. Regulować je można zarówno w pionie, jak i poziomie, dzięki czemu można dostosować parametry rowerów spinningowych na siłownię do wielu użytkowników. Pedały są stabilne i antypoślizgowe, a dla unieruchomienia stóp stosowane są specjalne koszyczki albo paski. Napędzające jazdę koło zamachowe jest dość ciężkie i stabilne, by trening był bezpieczny i nieobciążający dla stawów, a jednocześnie stosunkowo niewielkie. 

Trening na rowerze spinningowym elektromagnetycznym ma charakter wytrzymałościowy. Przynosi wiele korzyści, a najważniejsze z nich to:

  • zwiększenie wydolności układu oddechowego i krążenia,
  • wzmocnienie mięśni nóg, brzucha oraz pośladków,
  • spalanie dużej ilości kalorii, a w związku z tym redukcja masy ciała,
  • modelowanie sylwetki,
  • uelastycznienie i ujędrnienie skóry,
  • wzrost kondycji i ogólnej wydolności organizmu. 

Systematyczne używanie rowerów spinningowych do treningów pozwala na szybkie zrzucenie kilogramów, gdyż dzięki nim przyspiesza się też metabolizm organizmu. 

Profesjonalne rowery spinningowe inSPORTline

W naszym sklepie z rowerami stacjonarnymi znajdziesz trenażery rowerowe od podstawowych modeli do użytku domowego, po profesjonalny sprzęt odpowiedni dla najlepszych sportowców czy klubów fitness. Rower spinningowy inSPORTline jest objęty nawet 10-letnią gwarancją producenta. Podczas ćwiczeń dane treningowe możesz śledzić na wyświetlaczu, a wbudowane czujniki pulsu pozwalają Ci na kontrolę tętna.

Nasze profesjonalne rowery spinningowe mają wiele nowoczesnych funkcji i poziomów programów. Nadają się do domu, hotelu, jak i siłowni publicznej, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz spełnianiu wymagań najsurowszych norm europejskich. Polecamy rowery spinningowe inSPORTline początkującym, jak i profesjonalnym sportowcom.

Oprócz symulatorów jazdy na rowerze oferujemy również inne trenażery, w tym orbitrekischody treningowe, bieżnie i wiele innych.

Rowery spinningowe (symulatory jazdy na rowerze)

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter