Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Trening siłowy

Trening siłowy może obejmować różne rodzaje ćwiczeń. Jego celem jest między innymi podwyższenie masy mięśniowej, zwiększenie wytrzymałości, lepsza koordynacja czy...

Trening siłowy może obejmować różne rodzaje ćwiczeń. Jego celem jest między innymi podwyższenie masy mięśniowej, zwiększenie wytrzymałości, lepsza koordynacja czy budowa mięśni. Aby efektywnie i prawidłowo osiągać zakładane cele potrzebny jest odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje wszystko, co niezbędne, by wykonać trening siłowy w domu oraz na siłowni. Znajdziesz tu między innymi drążki do podciągania, hantle i inne akcesoria treningowe. Zobacz naszą pełną ofertę!

Trening siłowy — w domu lub na siłowni

Treningi siłowe w domu umożliwiają zbudowanie widocznych mięśni oraz realizację wielu innych celów treningowych. Jeśli masz siedzący tryb życia i mało czasu na wizyty w siłowni, skorzystaj z oferty na sprzęt siłowy dostępnej w naszym sklepie online. Nawet umiarkowane rodzaje treningów siłowych, polegające na wykonaniu kilku ćwiczeń w tygodniu, korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie i zdrowie.

Duży wybór sprzętów i urządzeń treningowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W zależności od efektów, jakie chcesz osiągnąć oraz miejsca, jakim dysponujesz w swojej domowej siłowni, możesz wybrać między innymi:

Najbardziej klasyczne urządzenie do siłowni to hantle, które właściwie używane rozwijają praktycznie całe ciało. Jednak nie musisz ograniczać się jedynie do ciężarków. Jeśli zależy Ci na treningu mięśni brzucha, skorzystaj z ławeczki do ćwiczeń. A może szykujesz się do zawodów dla strongmanów? Możesz wtedy wybierać wśród piłek lekarskich o różnym obciążeniu, kettlebelli czy wyciągów do ćwiczeń. Gdy chcesz kompleksowo wyrzeźbić całe ciało, dobrym wyborem będzie wielofunkcyjny atlas do ćwiczeń.

Dostępny mamy również sprzęt treningowy i urządzenia do treningu outdoorowego. Wysoka jakość urządzeń tego typu przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowników. Szczególnie ważna jest przy treningu z obciążeniem siłowym. Na nasz sprzęt do treningu siłowego dajemy aż 5 lat gwarancji!

Trening siłowy

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter