Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Hantle i kettlebelle

W tej kategorii znajdziesz hantle, obciążenie i gryfy inSPORTline. Witaj u jednego z największych producentów hantli i obciążenia. Nasz internetowy sklep sportowy...

W tej kategorii znajdziesz hantle, obciążenie i gryfy inSPORTline. Witaj u jednego z największych producentów hantli i obciążenia. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje: hantle do ćwiczeń fitness, hantle regulowane, zestawy hantli i inne ciężarki do ćwiczeń siłowych dla kobiet i mężczyzn.

To doskonały sprzęt do treningu siłowego, który pozwala zwiększyć jego skuteczność. Można go wykorzystywać również do ćwiczeń ogólnych, rozwojowych, aerobowych, a nawet w rehabilitacji. Małe hantle, np. 5 kg, 3 kg, 2 kg lub 1 kg, doskonale sprawdzą się w domu, bo nie zajmują dużo miejsca. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w Twojej domowej siłowni pojawiły się hantle 20 kg, a nawet 30 kg, jeśli tylko Twoja forma i powierzchnia, jaką dysponujesz, na to pozwala.

Hantle i kettlebelle — idealne uzupełnienie treningu siłowego

Hantle są najlepszym dodatkiem treningowym i jeszcze nie znalazły swojego lepszego odpowiednika. Nawet legendarni kulturyści i trenerzy fitness polecają prosty trening hantlami. Hantla oraz kettlebell to bez wątpienia najpopularniejsze akcesoria do urozmaicenia ćwiczeń na siłowni. Trening z nimi przyspiesza metabolizm i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Prawidłowo wykonywany jest bezpieczny dla stawów, należy tylko pamiętać, aby podczas ćwiczeń w wyproście nie blokować kolan ani łokci. Jeśli ćwiczysz samodzielnie, pamiętaj o płynności ruchów i pracy z oddechem — wdech przy opuszczaniu i wydech przy unoszeniu.

Ćwiczenia z hantlami angażują do pracy większość grup mięśni, dzięki czemu wzmacniają i modelują je, poprawiają kondycję ruchową, pracę układu krwionośnego oraz ogólną sprawność. Nie bez znaczenia jest także ich pozytywny wpływ na samopoczucie.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz różne produkty inSPORTline związane z podnoszeniem i ciężarami, takie jak: hantle, drążki, gryfy, ławki do ćwiczeń i inne. Możesz wybrać wiele rodzajów płyt, różnych grubości. Aby, utrzymać porządek w swojej siłowni możesz również przyjrzeć się ofercie stojaków firmy inSPORTline — miej wszystko pod ręką!

Kup hantle za przystępną cenę nawet z dwuletnią gwarancją!

Co więcej?

W naszej ofercie można znaleźć również inne akcesoria, takie jak: pasy bezpieczeństwa, tuleje do obciążenia, adaptery i wiele więcej. Produkty inSPORTline są przeznaczone do domu, hotelu i siłowni publicznej. Cechuje je największa jakość, zgodnie z europejskimi normami.

Hantle i kettlebelle

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter