Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Sprzęt treningowy na siłownie, do domu

Znajdziesz u nas sprzęt treningowy do ćwiczeń wszystkich partii mięśni.  Wybierz urządzenie fitness, które będzie najlepiej odpowiadać Twoim preferencjom. Możesz...

Znajdziesz u nas sprzęt treningowy do ćwiczeń wszystkich partii mięśni.  Wybierz urządzenie fitness, które będzie najlepiej odpowiadać Twoim preferencjom. Możesz wyszukać konkretny trenażer lub przejść do podkategorii, aby wybrać sprzęt według przeznaczenia. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje również urządzenia komercyjne i inny sprzęt treningowy do siłowni lub klubów. Dostępne są między innymi: rowery treningowe, platformy wibracyjne VibroGyms, trenażery eliptyczne, trenażery rowerowe, wioślarze, lub steppery. Posiadamy również akcesoria i dodatki do ćwiczeń, np. piłki gimnastyczne, maty do fitnessu czy ręczniki. Skorzystaj z okazji, by zadbać o swoją kondycję!

Sprzęt treningowy od inSPORTline — duży wybór, doskonała jakość

Sprzęt do treningu inSPORTline jest najwyższej jakości i spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, w ciągu których stale rozwijamy naszą ofertę. Obecnie jest ona bardzo kompleksowa, a nasze produkty są znane w ponad 24 krajach. Oferujemy sprzęt do treningu siłowego w domu oraz w siłowniach czy klubach.

Na stronie sklepu dla ułatwienia możesz wyszukiwać sprzęt treningowy do domu, również biorąc pod uwagę to, jakie partie mięśni chcesz ćwiczyć, np.:

Nasz profesjonalny sprzęt do ćwiczeń obejmuje między innymi serie: Body SolidSteelflex PlateloadHydraulic Line czy Body Craft. Dla zwiększenia bezpieczeństwa trenujących proponujemy też maty pod sprzęt treningowy

Nasz sprzęt do treningu siłowego charakteryzuje się doskonałą ergonomią, wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Duży wybór i różnorodność sprawia, że coś dla siebie znajdzie tu zarówno amator, jak i profesjonalista. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wyboru urządzenia treningowego do domu, które stanie się Twoim sprzymierzeńcem w trosce o zdrowie i dobrą kondycję. 

Sprzęt treningowy na siłownie, do domu

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter