Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Drążki do podciągania

Drążki do podciągania można zamontować w wielu miejscach w zależności od ich rodzaju. Ćwiczenia przy ich użyciu są skuteczne i nie wywołują urazów i przeciążeń,...

Drążki do podciągania można zamontować w wielu miejscach w zależności od ich rodzaju. Ćwiczenia przy ich użyciu są skuteczne i nie wywołują urazów i przeciążeń, bo przy podnoszeniu dźwigany jest ciężar równy masie ciała trenującego. Drążki do ćwiczeń pozwalają na skuteczną budowę mięśni brzucha i górnych partii ciała, a zwłaszcza ramion oraz grzbietu. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje wiele modeli tych przyrządów.

Drążki do podciągania — duży wybór

Aby wzmocnić swoje mięśnie za pomocą ciężaru własnego ciała, polecamy wyposażyć się w jeden z drążków inSPORTline. Dzięki różnemu sposobowi mocowania będą one pasować do każdego domu czy mieszkania. Drążek do podciągania może być przymocowany do drzwi, ściany lub sufitu, a niektóre mogą służyć również do treningu na świeżym powietrzu, na zewnątrz. Dostępne są także drążki, które można przymocować do drabinek gimnastycznych.

W tej kategorii znajdziesz drążki do podciągania różnej budowy i przeznaczenia, m.in.:

  • drążek do podciągania stacjonarny,

  • drążek rozporowy do podciągania,

  • drążek do podciągania sufitowy,

  • drążek do podciągania na drzwi,

  • drążki do podciągania do ściany,

  • drążek do podciągania na drabinkę,

  • drążek do ćwiczeń mocowany do ściany,

  • poręcze do podciągania,

  • drążek do podciągania wolnostojący.

Bardzo popularne są u nas drążki inSPORTline mocowane do drzwi, które są bardzo tanie. Łatwy montaż, wysoka stabilność, i niska cena sprawiają, że jest to bestseller wśród wszystkich drążków w naszej ofercie. Drążek do ćwiczeń rozporowy wystarczy zamocować do framugi drzwi, a jego atutem jest także niewielka ilość zajmowanego miejsca.

Drążek do ćwiczeń w domu montowany na ścianę ma zróżnicowany rozstaw i daje wiele możliwości chwytów. Sprzedawany jest wraz z mocowaniem. Podobnie jak drążek do ćwiczeń sufitowy, który również jest często wybierany do użytku domowego.

Który z proponowanych produktów najlepiej odpowiada Twoim potrzebom? Wybierz spośród z certyfikowanych drążków do podciągania oraz drążków równoległych – wygodnie online – łatwo przeglądaj i porównuj ich parametry, ćwicz w zaciszu własnego domu.

W naszej ofercie znajdziesz też inny sprzęt siłowy do treningu, m.in. hantle czy atlasy do ćwiczeń. Zapraszamy!

Drążki do podciągania

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter