Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Atlasy do ćwiczeń

Atlasy do ćwiczeń to wielofunkcyjne urządzenia do treningu różnych partii mięśniowych. To popularny sprzęt do treningu siłowego, który można spotkać w każdej siłowni...

Atlasy do ćwiczeń to wielofunkcyjne urządzenia do treningu różnych partii mięśniowych. To popularny sprzęt do treningu siłowego, który można spotkać w każdej siłowni czy klubie fitness. Coraz częściej jest on również wybierany do ćwiczeń w domu. Jest to możliwe dzięki dużemu wyborowi atlasów do treningu siłowego i fitness. Nasz internetowy sklep sportowy poleca atlasy prosto od producenta inSPORTline, na które obowiązuje nawet 5-letnia gwarancja. Zobacz pełną ofertę!

Atlasy do ćwiczeń — wszechstronne urządzenia treningowe

Atlas do ćwiczeń idealnie nadaje się do treningu siłowego zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych użytkowników. Korzystać z niego mogą osoby, które chcą zbudować masę mięśniową, ale także odpowiednio ukształtować swoją sylwetkę. Atlasy do ćwiczeń w domu mogą z powodzeniem zastąpić wiele innych sprzętów. To doskonały sposób by przy regularnych ćwiczeniach, szybko poprawić swój wygląd, trenując prawie wszystkie partie ciała jednocześnie.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Atlas do ćwiczeń w domu czy na siłowni ma wiele zalet, z których najważniejsze to:

  • wielofunkcyjność — są połączeniem kilku innych urządzeń siłowych, dzięki czemu możesz pracować nad wieloma grupami mięśni;

  • łatwość w obsłudze — rozpoczęcie ćwiczeń nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności przygotowawczych;

  • wygoda i oszczędność — atlas do ćwiczeń zastępuje wiele sprzętów, dzięki czemu masz więcej miejsca i pieniędzy;

  • bezpieczeństwo — wszystkie elementy są zabezpieczone przed uszkodzeniem czy gwałtownymi ruchami.

Dzięki możliwościom zmiany ustawień ćwiczenia na atlasie w domowej siłowni może wykonywać wielu domowników. Są one również o wiele mniej kontuzjogenne niż ćwiczenia z wolnymi ciężarami.

Polecamy nasze atlasy do ćwiczeń dla domu, hoteli i siłowni publicznych. To najwyższej jakości urządzenia wykonane zgodnie z wymogami najsurowszych standardów europejskich. Atlasy marki inSPORTline pozwalają rozwijać całe ciało. Znajdziesz u nas również inne sprzęty do treningu siłowego, takie jak ławki do ćwiczeń czy gryfy na obciążenie.

Atlasy do ćwiczeń

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter