Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Trening outdoorowy

Pulsometry i krokomierze pozwalają Ci na śledzenie wyników aktywności na zewnątrz. Bieganie, jazda na rowerze czy maszerowanie to najbardziej popularne treningi...

Pulsometry i krokomierze pozwalają Ci na śledzenie wyników aktywności na zewnątrz. Bieganie, jazda na rowerze czy maszerowanie to najbardziej popularne treningi outdoorowe. Jednak nie musisz się ograniczać tylko do nich! Nasz internetowy sklep sportowy oferuje akcesoria treningowe, których możesz używać do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jeśli dysponujesz własnym ogródkiem, a w nim wystarczającą ilością miejsca, może z nich powstać Twoja własna siłownia zewnętrzna. Koniecznie zapoznaj się z naszym sprzętem siłowym i urządzeniami fitness zewnętrznymi!

Trening outdoorowy — ćwicz na świeżym powietrzu!

Trening na świeżym powietrzu jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularny i to wśród osób w każdej kategorii wiekowej. Aktywność na wolnej przestrzeni ma wiele wymiarów. Dużo ćwiczeń można wykonywać dzięki akcesoriom, które znajdziesz w tym dziale. Ćwiczenia te pomagają budować mięśnie, modelować sylwetkę lub umożliwiają pozbycie się niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Można do tego użyć wielu akcesoriów takich jak pasy do podnoszenia MultiTrainer, liny do ćwiczeń, ekspandery, piłki lekarskie i innych.

Siłownia zewnętrzna może zostać wyposażona w urządzenia, które podzieliliśmy na następujące podkategorie:

Wśród tak szerokiego wyboru urządzeń do siłowni zewnętrznej każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Trenowanie na świeżym powietrzu jest bardzo zdrowe i niezbędne do dobrego samopoczucia, czy to fizycznego, czy psychicznego.

Największą zaletą ćwiczeń outdoorowych, jest możliwość posiadania własnej siłowni zewnętrznej niemal wszędzie, zarówno w ogrodzie, parku, jak i na wakacjach. Odzież kompresyjną, hantle, krokomierz czy pulsometr na rękę możesz przecież z łatwością zabrać ze sobą w dowolne miejsce, a kiedy wrócisz do domu, będzie na Ciebie czekać trampolina, orbitrek czy inne urządzenia do siłowni zewnętrznej.

Polecamy wysokiej jakości siłownie zewnętrzne od renomowanego producenta inSPORTline!

 

Trening outdoorowy

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter