Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Seria urządzeń cardio inCondi

Klasyczne maszyny cardio takie jak orbitrek, bieżnia, wioślarze treningowe lub rower treningowy zna każdy, ale my proponujemy nowy, rewolucyjny produkt, który jeszcze ulepszy te maszyny. Poznaj inCondi!
 

Seria urządzeń cardio inCondi
Seria urządzeń cardio inCondi

Co to jest inCondi?


Produkty z etykietą inCondi to maszyny cardio, które można podłączyć do telefonu komórkowego lub tabletu. Parowanie opiera się na odbiorniku bluetooth, który każda maszyna ma wbudowany w konsolę sterowania. Następnie wystarczy wgrać aplikację iConsole+ Training – dla Androida 5.0 i nowszego lub iOS 10.0 i nowszego – lub inną (w zależności od konkretnej maszyny) na swój tablet lub telefon i można rozpocząć trening. Dzięki tym specjalnym aplikacjom ćwiczenia nabierają zupełnie nowego wymiaru.

 

 Główne zalety inCondi i aplikacji iConsole+ Training


Oprócz standardowych funkcji, takich jak profile obciążenia, śledzenia czy programy manualne, możliwe jest wyznaczanie rzeczywistych tras poprzez Mapy Google w aplikacji iConsole+ Training. Można biegać wirtualnie w Alpach, po ulicach Paryża, po plażach Miami i innych światowych stolic czy w ciekawych miejscach na świecie. Jednocześnie aplikacje kopiują nachylenie terenu, na który wpływa automatyczna zmiana obciążenia. Dzięki temu osiągany jest jeszcze większy realizm. Podczas ćwiczenia możesz przełączać się między trzema rodzajami map, w tym rzeczywistymi zdjęciami z Google Street View. Dzięki temu możesz odkrywać świat w zaciszu swojego domu, jednocześnie robiąc coś dla swojego ciała.

menu główne mapa klasyczna mapa satelitarna snímek z Google Street View

Oczywiście podczas ćwiczenia mogą być wyświetlane najważniejsze informacje o ćwiczeniu, w tym aktualna prędkość, przebyty dystans lub przebieg, wysokość wzniesienia terenu czy czas spędzony na drodze. Możesz zapisać swoje ulubione utwory i łatwo wybrać je ponownie podczas innych ćwiczeń. Na koniec wyświetlane są statystyki dotyczące ćwiczenia, które są automatycznie zapisywane. Następnie możesz porównać wyniki lub udostępnić je w sieciach społecznościowych.

Niektóre maszyny zamiast iConsole+ Training obsługują inne aplikacje, takie jak Kinomap, Zwift, FitShow i inne, które różnią się funkcjonalnością. Specyficzną kompatybilność można znaleźć w opisach poszczególnych maszyn.

 Kolejna inteligentna funkcja inCondi


Wszystkie maszyny z funkcją inCondi oferują również szereg innych przydatnych programów. Do najważniejszych należy program HRC (Heart Rate Control), który dostosowuje obciążenie do optymalnego tętna. Jeśli puls podczas ćwiczenia jest utrzymywany na optymalnym tętnie, to ćwiczenie jest znacznie bardziej efektywne. Innym przydatnym i popularnym programem jest Body Fat Test, który jest w stanie określić zawartość tłuszczu w Twoim ciele (BMI). Możesz więc porównywać wyniki nie tylko na podstawie statystyk, ale także na podstawie rozwoju swojego organizmu. W końcu, istnieją również klasyczne programy predefiniowane lub programy użytkownika.


Uwaga: Inne aplikacje używane z niektórymi modelami serii inCondi mogą różnić się funkcjonalnością. Możesz znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli. 


Powiązane artykuły

Subskrybuj newsletter
Newsletter