Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Seria urządzeń cardio inCondi

Klasyczne maszyny cardio takie jak orbitrek, bieżnia, wioślarze treningowe lub rower treningowy zna każdy, ale my proponujemy nowy, rewolucyjny produkt, który jeszcze ulepszy te maszyny. Poznaj inCondi!
 

Seria urządzeń cardio inCondi

 

Co to jest inCondi?

Produkty z oznaczeniem inCondi są maszynami cardio, które można podłączyć do tabletu lub telefonu komórkowego*. Łączenie jest oparte na zasadzie działania bluetooth, który każda maszyna ma wbudowany w konsolę. Następnie wystarczy wgrać do tabletu lub telefonu aplikację iRunning+ lub iConsole+ i można zacząć ćwiczyć. 

 

Główne zalety inCondi


Poza standardowymi funkcjami można ustawić realistyczne trasy za pośrednictwem Google Maps. Dzięki czemu można wirtualnie biegać w Alpach, na ulicach Paryża, na plaży w Miami i innych miastach na całym świecie, czy innych, ciekawych miejscach. Podstawką zmienia się również poziom wysokości pod wpływem obciążenia. Zapewnia to jeszcze większy realizm biegania w różnych miejscach. Podczas ćwiczeń, można przełączać się między trzema rodzajami map, wśród których znajdują się również realistyczne obrazy z Google Street View. To pozwala odkrywać świat w zaciszu własnego domu.
 


(mapa klasyczna) (mapa satelitarna) (zdjęcia Google Street View)


Podczas ćwiczenia, oczywiście można wyświetlać ważne informacje na temat ćwiczeń, między innymi aktualną prędkość, dystans oraz wysokość terenu i czasu spędzonego na drodze. Ulubione utwory można zapisywać, a podejmując inne ćwiczenia, można w łatwy sposób wybrać utwory wcześniej zapisane. Podsumowując, dane statystyczne są wyświetlane podczas ćwiczeń, które są automatycznie zapisywane. Wyniki więc można porównać lub udostępnić na portalach społecznościowych.


 

Inne ciekawe funkcje inCondi

Wszystkie maszyny oznaczone inCondi oferują również szereg innych przydatnych programów. Jedno z najważniejszych to program HRC (Heart Rate Control), który dostosowuje się do optymalnego tętna. Jeśli podczas ćwiczenia utrzymuje się optymalne tętno, ćwiczenie jest bardziej skuteczne. Inny z użytecznych i popularnych programów to Body Fat Test, które jest w stanie określić zawartość tłuszczu w organizmie (BMI). Można porównać wyniki nie tylko na podstawie danych statystycznych, ale również na temat rozwoju organizmu. Istnieją również fabrycznie ustawione programy i programy użytkownika.

 

*Wymagania aplikacji iRunning+ *Wymagania aplikacji iConsole+
Tablet z Androidem: rozdzielczość 1280*752 i większa (o przekątnej 10 " i większe), Android 4.0 i nowsze, Bluetooth Tablet z Androidem: wyświetlacz 1280*800 i większe, Android 4.0 i nowsze, Bluetooth
Tablet z iOS: iOS 5.0 i nowsze wersje, wszystkie wersje iPad, Bluetooth Tablet z iOS: iOS 5.0 i nowsze wersje, wszystkie wersje iPad, Bluetooth
Telefon z Androidem: - Telefon z Androidem: wyświetlacz 800*480, 1280*800, 1280*760, 1920*1080 i większe, Android 2.2 i nowsze, Bluetooth
Telefon z iOS: - Telefon z iOS: iOS 5.0 i nowsze wersje, iPhone 3GS i nowsze, Bluetooth
Zalecane Wi-Fi Zalecane Wi-Fi

Powiązane artykuły

Zapisz się do newslettera
Newsletter