Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Maty do fitnessu, gimnastyczne

Maty do fitnessu idealnie sprawdzają się zarówno w siłowni, jak i do ćwiczeń w domowym zaciszu. Są wykonane ze specjalnego materiału, który dobrze trzyma się podłoża...

Maty do fitnessu idealnie sprawdzają się zarówno w siłowni, jak i do ćwiczeń w domowym zaciszu. Są wykonane ze specjalnego materiału, który dobrze trzyma się podłoża i nie ulega odkształceniom. Cechy te przekładają się na bezpieczeństwo osób ćwiczących. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje maty do fitnessu antypoślizgowe, cienkie i grube, w tym pompowane maty do ćwiczeń w różnych rozmiarach,

Maty do fitnessu — dla bezpiecznych i efektywnych ćwiczeń

Maty fitness to niezbędny sprzęt podczas wielu rodzajów treningów, gdzie konieczna jest ochrona i amortyzacja mięśni i stawów osób ćwiczących, Sprawdzają się między innymi jako: maty do sportów walki czy maty do jogi i pilatesu. Oprócz ochrony maty gimnastyczne zapewniają też dobrą izolację od podłoża, a dzięki temu, że się nie ślizgają, możliwe jest wykonywanie na nich nawet bardzo intensywnych ćwiczeń o dużym stopniu skomplikowania. Mata gimnastyczna ma także za zadanie zapewnić podparcie dla kręgosłupa i reszty tułowia podczas ćwiczeń.

Maty do ćwiczeń należy dobierać, kierując się wzrostem przyszłego użytkownika. Trzeba też zwracać uwagę na grubość, elastyczność czy materiały, z których są wykonane. Powinny one ułatwiać ich użytkowanie poprzez łatwe czyszczenie. Wszystkie te warunki spełniają maty do fitnessu inSPORTline!

Maty fitness, maty zabezpieczające, maty gimnastyczne!

W naszym sklepie online znajdziesz maty do gimnastyki w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo dobierzesz jedną dla siebie. Jest ona przydatnym dodatkiem do ćwiczeń fitness, w dodatku lekkim i oszczędzającym miejsce z antypoślizgową powierzchnią, która sprawi, że nie będziesz ślizgać się podczas ćwiczeń.

Znajdziesz tutaj: maty gimnastyczne, maty do jogi, aerobiku oraz maty do różnego rodzaju ćwiczeń fitness.

Oferujemy również tłumiące maty ochronne pod różne urządzenia takie jak: bieżnia, rower treningowy, orbitrek i inne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Maty do fitnessu, gimnastyczne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter