Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Piłki do ćwiczeń gimnastyczne, krzesła rehabilitacyjne z piłkami

Piłki gimnastyczne inSPORTline Kupuj piłki gimnastycznej bezpośrednio od producenta inSPORTline! Dzięki jasnym kolorom i różny m rozmiarom – piłki gimnastyczne...

Piłki gimnastyczne inSPORTline

Kupuj piłki gimnastycznej bezpośrednio od producenta inSPORTline! Dzięki jasnym kolorom i różny m rozmiarom – piłki gimnastyczne można łatwo zauważyć w różnych centrach fitness, ośrodkach rehabilitacyjnych, czy też domach.  Piłki gimnastyczne są popularnym i sprawdzonym rozwiązaniem, podczas treningu, rehabilitacji, czy też zwykłego siedzenia w wyprostowanymi plecami. Trening na piłce nie tylko wzmacnia nogi, ale także mięśnie brzucha, dłonie i plecy. Jest to doskonały sposób na zapobieganie bólow pleców, na przykład w wyniku długotrwałej pracy przy biurku. Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze piłki, abyś mógł się cieszyć z zakupu każdego dnia.

Zadowolenie z piłek gimnastycznych inSPORTline gwarantowane!

Najpopularniejsze piłki gimnastyczne mają średnicę 65 i 75 cm (bez uchwytów lub z). A jaki rozmiar piłki jest dla Ciebie najlepszy? Jeśli masz 165 - 175 cm wzrostu, najlepiej wybrać piłke o średnicy 65 cm, jeśli masz 175-185 cm wzrostu, lepiej nadaje się piłka o średnicy 75 cm.Znajdziesz tutaj piłki gimnastyczne, piłki rehabilitacyjne, piłki do domu, siłowni oraz fitness w najwyższej jakości wykonania, zgodnie z najsurowszymi standardami europejskimi.Dziecku do 150 cm będą pasować piłka o średnicy 45 cm, dla osób mierzących 150-165 cm piłka o średnicy 55 cm, a dla osób powyżej 185 cm piłka o średnicy 85 cm, dla osób których wzrost wynosi ponad 195 cm odpowiednia będzie piłka o średnicy 95 cm.

 

Piłki do ćwiczeń gimnastyczne, krzesła rehabilitacyjne z piłkami

Dlaczego kupować u nas?

Zapisz się do newslettera
Newsletter