Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Piłki rehabilitacyjne, gimnastyczne

Piłki do ćwiczeń to bardzo praktyczne produkty, które pozwalają na trening i koordynację balansu ciała, wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji i wydolności. Piłki...

Piłki do ćwiczeń to bardzo praktyczne produkty, które pozwalają na trening i koordynację balansu ciała, wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji i wydolności. Piłki gimnastyczne mogą też służyć do zabiegów korekcyjnych i rehabilitacji. Nasz internetowy sklep sportowy ma w ofercie piękne kolorowe piłki gimnastyczne do siedzenia, a także krzesła gimnastyczne. Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Piłki do ćwiczeń inSPORTline

Kupuj piłki gimnastyczne bezpośrednio od producenta inSPORTline! Dzięki jasnym kolorom i różnym rozmiarom – piłki rehabilitacyjne i do ćwiczeń są bardzo popularne w różnych centrach fitness, ośrodkach rehabilitacyjnych, czy też domach. Piłki gimnastyczne są popularnym i sprawdzonym rozwiązaniem, podczas treningu, rehabilitacji, czy też zwykłego siedzenia z wyprostowanymi plecami. Trening na piłce nie tylko wzmacnia nogi, ale także mięśnie brzucha, dłonie i plecy. Jest to doskonały sposób na zapobieganie bólowi pleców, na przykład w wyniku długotrwałej pracy przy biurku. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać piłki i krzesła gimnastyczne, abyś mógł się cieszyć z zakupu każdego dnia.

Zadowolenie z piłki do ćwiczeń inSPORTline gwarantowane!

Piłki do ćwiczeń — rodzaje

Najpopularniejsze piłki gimnastyczne mają średnicę 65 i 75 cm (bez uchwytów lub z nimi). A jaki rozmiar piłki jest dla Ciebie najlepszy? Jeśli masz 165 - 175 cm wzrostu, najlepiej wybrać piłkę o średnicy 65 cm, a jeśli masz 175-185 cm wzrostu, lepiej nadaje się piłka o średnicy 75 cm. Znajdziesz u nas: piłki gimnastyczne, piłki rehabilitacyjne do siedzenia, piłki do domu, siłowni oraz fitness w najwyższej jakości wykonania, zgodnie z najsurowszymi standardami europejskimi.

Dziecku do 150 cm będzie pasować piłka o średnicy 45 cm. Dla osób mierzących 150-165 cm piłka o średnicy 55 cm, a dla osób powyżej 185 cm piłka o średnicy 85 cm. Z kolei osoby o wzroście powyżej 195 cm, powinny zaopatrzyć się w piłkę o średnicy 95 cm.

W naszej ofercie znajdziesz też krzesła rehabilitacyjne z piłkami oraz akcesoria do piłek gimnastycznych, takie jak stojak czy pompka ręczna. Zapraszamy!

Piłki rehabilitacyjne, gimnastyczne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter