Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Mini rowery treningowe

Mini rowery treningowe są przeznaczone do wielofunkcyjnych ćwiczeń wszystkich partii ciała. Mini rower treningowy pozwala na równoczesne uaktywnienie mięśni nóg,...

Mini rowery treningowe są przeznaczone do wielofunkcyjnych ćwiczeń wszystkich partii ciała. Mini rower treningowy pozwala na równoczesne uaktywnienie mięśni nóg, ramion i pleców. To idealny sprzęt do domowego treningu, dzięki któremu spalisz nadmiar kalorii i zadbasz o codzienną dawkę ruchu.

Mini rower stacjonarny – wysiłek dopasowany do możliwości

Optymalny wysiłek fizyczny jest niezbędny do utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Mini rower stacjonarny pozwala na treningi w domowym zaciszu. Wbudowany w urządzenia mały komputer ułatwia kontrolowanie spalonych kalorii oraz dopasowanie obciążenia do indywidualnych możliwości. Sprzęt do ćwiczeń taki jak mały rowerek stacjonarny to najlepsze rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój. Sprawdzi się również u osób wymagających długotrwałej rehabilitacji, które mają ograniczoną możliwość ruchu. Rowerek stacjonarny mini ze względu na swoje niewielkie rozmiary jest łatwy w przechowywaniu.

Internetowy sklep sportowy inSPORTline prowadzi sprzedaż wyposażenia i sprzętów sportowych. Kupisz u nas domowe rowery treningowe takie jak np. mini rowerek do ćwiczeń, czy rowerek stacjonarny, a także inne niezbędne urządzenia do użytku domowego, jaki i profesjonalnego. Oprócz rowerów znajdziesz u nas również:

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter