Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Profesjonalne rowery treningowe

Profesjonalne rowery stacjonarne pomagają dobrze ukształtować sylwetkę i spalić kalorie trenującym na nich regularnie osobom. W zależności od modelu rowery stacjonarne...

Profesjonalne rowery stacjonarne pomagają dobrze ukształtować sylwetkę i spalić kalorie trenującym na nich regularnie osobom. W zależności od modelu rowery stacjonarne mogą służyć do ćwiczeń komercyjnych, rehabilitacji lub domowych treningów. W tej kategorii polecamy profesjonalne rowery treningowe do wykorzystania komercyjnego w centrach handlowych oraz klubach fitness.

Profesjonalne rowery stacjonarne marki inSPORTline

Rower stacjonarny profesjonalny musi być gotowy do maksymalnego obciążenia i bardzo odporny na uszkodzenia. Większość oferowanych przez nas urządzeń została wyposażona w program HRC, który utrzymuje stałą wydajność względem tętna użytkownika. Oznacza to, że rower sam zmienia obciążenie, aby utrzymać stały trening za pomocą programu WATT.

Rowerek stacjonarny przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy aktualnej wagi. Każdy może z niego korzystać i regulować sobie skalę trudności. Polecamy wysokiej jakości profesjonalne rowery stacjonarne marki inSPORTline. Ćwiczenia na nich wzmacniają kondycję, a wysoka jakość ich wykonania, zagwarantuje Twojej siłowni płynność działania!

Nasz internetowy sklep sportowy oferuje także inny sprzęt do ćwiczeń przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i na siłowni. Sprawdź między innymi trenażery do treningów, mini rowery treningowe oraz domowe rowery treningowe.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter