Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rowery domowe do ćwiczeń

Domowe rowery treningowe to bardzo popularny sprzęt do ćwiczeń. Dają doskonałe efekty pod względem budowy formy i wytrzymałości, a także spalania kalorii. W dodatku...

Domowe rowery treningowe to bardzo popularny sprzęt do ćwiczeń. Dają doskonałe efekty pod względem budowy formy i wytrzymałości, a także spalania kalorii. W dodatku trening na nich jest możliwy zawsze, bez względu na aurę za oknem czy porę roku. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje rowery domowe, a także profesjonalne rowery stacjonarne.

Domowe rowery treningowe — wszechstronny sprzęt fitness

Rower domowy treningowy jest popularnym symulatorem jazdy na prawdziwym rowerze. Pozwala na trening mięśni pośladków, ud i łydek, kształtuje sylwetkę. Jego zaletą jest łatwość wykonywania ćwiczeń, bo nie wymagają one żadnej specjalnej techniki i nie różnią się zbytnio od zwykłej jazdy na rowerze. Regularne przejażdżki na nim poprawiają kondycję fizyczną.

Rower do ćwiczeń w domu może być wyposażony w wiele dodatkowych funkcji i dodatków, które pozwalają śledzić na bieżąco efekty i postępy treningu. Dzięki nim można osiągnąć lepsze wyniki. W naszej ofercie znajdziesz rowery treningowe domowe różnych rodzajów, m.in.:

  • rower magnetyczny,
  • rower powietrzny,
  • rower poziomy,
  • rower składany,
  • rower pionowy,
  • rower rehabilitacyjny,
  • mini rowery treningowe.

Regularne ćwiczenia na nich poprawiają krążenie, ciśnienie krwi, zwiększają pojemność płuc, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają mięśnie całego ciała. Stacjonarny rowerek treningowy nie obciąża stawów, a w dodatku ma możliwość ustawiania trybów jazdy (podobnie jak przerzutki w zwykłym rowerze).

Rowery treningowe do użytku domowego od inSPORTline

Szeroki wybór rodzajów i modeli, a co za tym idzie zróżnicowanie cenowe, sprawiają, że każdy może u nas znaleźć rower treningowy do domu. Dla większości z nich oferujemy darmową wysyłkę. Sprzęty inSPORTline do doskonałej jakości urządzenia, na które dajemy aż 10 lat gwarancji. Jednak produkty należące do kategorii — domowy rower treningowy, nie nadają się do wykorzystania komercyjnego ani klubowego i takie użytkowanie nie jest objęte gwarancją.

Rowerek stacjonarny to tylko jeden z wielu sprzętów, które znajdziesz w naszym sklepie. Mamy duży wybór trenażerów do treningu, na których wykonasz dowolny rodzaj treningu fitness czy siłowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter