Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Trampoliny do ćwiczeń fitness z uchwytem

Trampoliny do ćwiczeń to coraz popularniejszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Ćwiczenia na nich powodują wzmocnienie mięśni i ogólne polepszenie kondycji...

Trampoliny do ćwiczeń to coraz popularniejszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Ćwiczenia na nich powodują wzmocnienie mięśni i ogólne polepszenie kondycji i odporności organizmu. Trampoliny fitness z uchwytem lub bez sprawdzają się nie tylko na siłowni, ale i jako sprzęt do ćwiczeń domowych. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje wiele modeli tych sprzętów, m.in.: małe trampoliny do ćwiczeń, trampoliny z poręczą czy trampoliny z siatką bezpieczeństwa. Zapraszamy do ich obejrzenia na naszej stronie.

Trampoliny do ćwiczeń — korzyści z ich używania

Dla osób, które lubią ćwiczenia fitness, trampoliny to idealne urządzenia. Już jeden godzinny trening na nich pozwala spalić aż do 1 000 kalorii. To więcej niż na przykład godzina biegania. W dodatku tzw. jumping fitness to po prostu dobra zabawa, która pozwala na powrót do lat dzieciństwa. Nic dziwnego, że trampoliny są uwielbiane równie mocno przez dorosłych, jak i dzieci. Trening na nich wspomaga krążenie krwi i bardzo dobrze wzmacnia mięśnie nóg.

Trampoliny do ćwiczeń fitness angażują znaczną część mięśni nóg, brzucha, grzbietu oraz ramion, wskutek czego pracuje prawie całe ciało. Pozwala to na efektywne spalanie kalorii, przyspieszenie przemiany materii i oczyszczenie organizmu z toksyn. Trening ma również pozytywny wpływ na psychikę ćwiczących, redukuje stres oraz polepsza samopoczucie. Oprócz tego poprawia koordynację ruchową i wspiera funkcjonowanie układów oddechowego i krwionośnego. Ćwiczenia trzeba zawsze poprzedzać rozgrzewką, a ich intensywność dostosować do swojej kondycji i aktualnych umiejętności. Trampoliny fitness do ćwiczeń mogą także służyć do treningu rehabilitacyjnego, jednak zawsze trzeba to ustalić z lekarzem lub rehabilitantem. Ćwiczenia na trampolinach sportowych wzmacniają organizm oraz wspierają układ limfatyczny.

Trampoliny do ćwiczeń inSPORTline

W naszej ofercie znajdują się m.in.: trampoliny dla dzieci, trampoliny do ćwiczeń z poręczą czy profesjonalne trampoliny fitness z uchwytem. Małe trampoliny są idealne do intensywnego, wymagającego fizycznie treningu w domu. Trampolina inSPORTline dobrze absorbuje szybkie skoki podczas ćwiczeń.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a z pewnością doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej trampoliny.

Trampoliny do ćwiczeń fitness z uchwytem

Dlaczego kupować u nas?

Zapisz się do newslettera
Newsletter