Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Steppery z ramionami, kolumną, uchwytem

Stepper z ramionami może być idealnym wyborem dla osób, które chcą popracować nie tylko nad nogami, ale również i całym ciałem na siłowni. Stabilna konstrukcja ze...

Stepper z ramionami może być idealnym wyborem dla osób, które chcą popracować nie tylko nad nogami, ale również i całym ciałem na siłowni. Stabilna konstrukcja ze sztywnymi uchwytami, wbudowanym oraz bogatym zestawem funkcji — to urządzenia marki inSPORTline, które mogą służyć do ćwiczeń do użytku komercyjnego, jak i domowego.

Stepper z ramionami, kolumną, uchwytem — duży wybór urządzeń od inSPORTline

Stepper z ruchomymi ramionami pozwala wykonać kompleksowy trening całego ciała. Model inSPORTline Holister wyposażony jest w duże, antypoślizgowe pedały, które gwarantują bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Steppery z uchwytami są idealnym rozwiązaniem dla centrów fitness, siłowni i hoteli.

Stepper prosty z kolumną i uchwytem będzie idealny dla tych, którzy chcą zyskać większą stabilność i efekty podczas ćwiczeń zarówno na siłowni, jak i w domu. Na uchwycie znajdują się również czujniki tętna. Natomiast komputer wyświetla wiele przydatnych informacji podczas treningu.

Nasz internetowy sklep sportowy oferuje także inny sprzęt do ćwiczeń i akcesoria przydające się podczas treningów. Może zainteresują Cię trenażery do treningów, mini steppery lub steppery skrętne jako urozmaicenie codziennych treningów w domu. Jeśli prowadzisz siłownię i chcesz wyposażyć ją w nowoczesny sprzęt, zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter