Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Steppery skrętne

Steppery skrętne to idealny sprzęt dla osób, które lubią ćwiczyć w domu, ale nie mają zbyt dużo miejsca na postawienie większego urządzenia. Umożliwiają efektywne...

Steppery skrętne to idealny sprzęt dla osób, które lubią ćwiczyć w domu, ale nie mają zbyt dużo miejsca na postawienie większego urządzenia. Umożliwiają efektywne treningi. Stepper skrętny pozwala ujędrnić całe ciało, w tym uda, biodra, brzuch, mięśnie pleców oraz ramiona. Niektóre modele w naszym sklepie wyposażone są w linki, które dodatkowo pozwalają spalić dużo więcej kalorii podczas jednego treningu.

Steppery skrętne — idealne trenażery dla osób w każdym wieku

Dobry stepper skrętny posiada wyświetlacz, na którym można kontrolować spalone kalorie, czas i liczbę kroków. Szerokie i antypoślizgowe stopnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo, za każdym razem, gdy staniesz na stepper skrętny z linkami. Wygoda w użytkowaniu tego sprzętu pozwala obejrzeć ulubione seriale czy filmy w telewizji podczas treningu.

Po zakończeniu ćwiczeń stepper można bez problemu schować np. szafy, dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowemu kształtowi. Polecamy np. nasz mini stepper skrętny do ćwiczeń inSPORTline Jungy z regulacją wysokości stopnia. Zastępuje on skutecznie wchodzenie po schodach, a jednocześnie jest łagodny dla stawów.

Nasz internetowy sklep sportowy oferuje także inny sprzęt do ćwiczeń dla sportowców i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami. Znajdziesz u nas między innymi:

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter