Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Mini steppery

Mini steppery to niewielkie urządzenia przeznaczone do treningu mięśni nóg i pośladków. Regularne ćwiczenia z użyciem steppera poprawiają sylwetkę, wzmacniają kondycję...

Mini steppery to niewielkie urządzenia przeznaczone do treningu mięśni nóg i pośladków. Regularne ćwiczenia z użyciem steppera poprawiają sylwetkę, wzmacniają kondycję i ogólna wydolność organizmu. Stepper mini jest niewielki, bez problemu schowasz go w każdej szafie.

Mini steppery do ćwiczeń – smukłe uda, jędrne pośladki

Ćwiczenia na stepperze z powodzeniem zastąpią wchodzenie po schodach. Nasze modele posiadają regulowane wysokości stopni, dzięki czemu dowolnie je dopasujesz do swoich potrzeb. Wbudowany komputer pozwala na bieżąco śledzić czas ćwiczeń, ilość wykonanych kroków oraz spalonych kalorii. Trening na mini stepperze pomoże Ci spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, wysmuklić uda i pośladki, a także wyszczuplić i uwydatnić wcięcie w talii. Dzięki ćwiczeniom na stepperze twój trening będzie efektywniejszy. Wzmocnisz nie tylko mięśnie nóg, ale również brzucha czy pleców.

Internetowy sklep sportowy inSPORTline specjalizuje się w sprzedaży sprzętu i wyposażenia sportowego. Znajdziesz u nas profesjonalny sprzęt do ćwiczeń z różnych dziedzin. Dla fanów i fanek fitnessu oferujemy m.in.:

Zapoznaj się z pełną ofertą naszych produktów przeznaczonych do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter