Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Poznaj AirBike - trenażer powietrzny, który wzburzy Ci krew w żyłach!

Poznaj AirBike - trenażer powietrzny, który wzburzy Ci krew w żyłach!
Poznaj AirBike - trenażer powietrzny, który wzburzy Ci krew w żyłach!

Chciałbyś popracować nad kondycją fizyczną, ale zwykły rower treningowy to dla Ciebie za mało? Zatem AirBike jest oczywistym wyborem! Na tym urządzeniu nie będziesz się nudzić!

JAK TO DZIAŁA?

W prostocie siła

Co to jest AirBike? Nazywa się go również powietrznym rowerem do ćwiczeń, ale posiada kilka podstawowych różnic w stosunku do klasycznych rowerków. Najbardziej uderzający jest oczywiście duży wentylator zamiast koła nośnego. Jest połączony nie tylko z pedałami, ale także z ruchomymi uchwytami, dzięki czemu podczas treningu napędzasz go jednocześnie nogami i rękami. Dzięki szerokim łopatkom wentylator działa również jako pneumatyczny układ hamulcowy, więc im szybciej pedałujesz, tym większy opór będziesz musiał pokonać.

Jaka jest różnica między AirBike a tradycyjnym rowerem treningowym?
Na rowerze treningowym ćwiczysz tylko dolną połowę ciała, podczas gdy dłonie pozostają mocno na kierownicy i nie biorą udziału w treningu. Ponadto opór jest kontrolowany ręcznie lub elektronicznie i zawsze przy określonym limicie obciążenia, którego nie można przekroczyć. Dzięki AirBike'om opór dostosuje się do twojego wysiłku, więc zawsze masz pole do poprawy.


JAKIE SĄ KORZYŚCI TRENOWANIA NA ROWERACH AIRBIKE?

Przygotuj się do startu

✅ Angażuj więcej grup mięśni - dzięki AirBike naprawdę ćwiczysz całe ciało! Dzięki adaptacyjnemu zwiększaniu obciążenia możesz pedałować do granicy swojej siły, co nie byłoby możliwe na orbitreku. Trening jest więc znacznie bardziej intensywny i jest szczególnie widoczny na ramionach i mięśniach mięśnia czworogłowego uda. Ale angażujesz także mięśnie klatki piersiowej, pleców, brzucha i mięśnie skośne!

✅ Pożegnaj się z nadmiarem kalorii - Ponieważ ćwiczysz jednocześnie górną i dolną połowę ciała, kalorie spalają się z zawrotną prędkością! Jeśli szukasz sposobu na szybkie pozbycie się dodatkowego tłuszczu, nie możesz lepiej wybrać.

✅ Oszczędzaj stawy - choć intensywny trening jest główną zaletą AirBike, zawsze możesz się zrelaksować. Ponadto pedałowanie jest ruchem pozytywnym dla stawów, ponieważ pozwala uniknąć przeciążeń.

✅ Jedynym ograniczeniem jest twoja kondycja - nawet jeśli maksymalnie wykorzystasz swoje możliwości, maszyna zawsze może zrównoważyć twój wysiłek. W praktyce oznacza to, że nie ma górnego poziomu, do którego można dotrzeć na rowerze powietrznym. Po poprawie kondycji urządzenie natychmiast zaoferuje kolejną granicę, którą możesz spróbować przekroczyć.

☑️ Przyjemne chłodzenie - im większy wentylator, tym większy przepływ powietrza! Podczas pocenia się na maszynie, przyjemny powiew wieje nad tobą! Trochę orzeźwienia dla tak ciężkiej pracy przynosi same korzyści.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST AIRBIKE?

Dla każdego, kto ma dobry gust!

 

Chcesz skutecznie wzmocnic całe ciało!
AirBike to świetne narzędzie do intensywnego treningu cardio, angażującego całe ciało. Prawie żaden mięsień nie odpoczywa, głównie dlatego, że AirBike, w przeciwieństwie do roweru treningowego, pozwala zaangażować ręce w trening!

Nie chcę się powstrzymywać podczas treningu!
W AirBike nie ma ograniczenia intensywności treningu ani osiągalnego obciążenia. Dzięki temu, że obciążenie jest proporcjonalne do wysiłku, który podejmujesz, więc jesteś największym rywalem dla samego siebie!

Lubię HIIT!
Rowery treningowe są doskonałym narzędziem do treningu interwałowego, podobnie jak coraz popularniejsze HIIT! Zaletą jest to, że nie musisz się martwić konfiguracją specjalnych programów - po prostu siadasz i pedałujesz.

Muszę spalić tłuszcz i popracować nad kondycją fizyczną!
Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się dodatkowych kilogramów, ta bieżnia jest dobrym wyborem. Ponadto maszyna nie pozwoli Ci się zrelaksować, dlatego jest również doskonałym narzędziem do rozwijania mięśni.

AirBike to prosta maszyna dla prawdziwego bohatera!

Produkty powiązane

Subskrybuj newsletter
Newsletter