Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Gumowe hantle Ketlebel PU

Gumowane hantle inSPORTline Ketlebel PU są bez wątpienia jednym z najlepszych narzędzi do kompleksowego treningu całego ciała. Ćwiczenia Ketlebel opierają się na...
Gumowane hantle inSPORTline Ketlebel PU są bez wątpienia jednym z najlepszych narzędzi do kompleksowego treningu całego ciała. Ćwiczenia Ketlebel opierają się na naturalnych ruchach ciała, które rozwijają siłę, poprawiają elastyczność i mobilność. W przeciwieństwie do ćwiczeń izolowanych, możesz zaangażować więcej grup mięśni jednocześnie i tym samym osiągnąć pożądany sukces w redukcji masy ciała, poprawie siły funkcjonalnej, koordynacji ruchów czy wybuchowości.

Gumowe hantle inSPORTline Ketlebel PU to nowocześnie przetworzone ketlebel z poliuretanową obróbką powierzchni, która jest odporna na pot i zużycie. Na pierwszy rzut oka hantle zachwycą Cię swoim futurystycznym designem z kryształowymi liniami. Chromowany i ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewnia bardzo wygodny chwyt z wystarczającą ilością miejsca nawet do mocowania oburęcznego. Dolna płaska strona ketlebela gwarantuje wygodne i stabilne przechowywanie. Z pewnością docenisz również charakterystyczne oznaczenia wagi w kilogramach i funtach na korpusie sztangi. Ketlebel nadaje się do wszystkich sal gimnastycznych, placów treningowych oraz do użytku domowego.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter