Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Stepy do ćwiczeń aerobiku i fitnessu

Stepy do ćwiczeń to proste, a jednocześnie bardzo efektywne przyrządy do treningu odchudzającego oraz kondycyjnego. Są wykorzystywanie jako sprzęt fitness i do aerobiku....

Stepy do ćwiczeń to proste, a jednocześnie bardzo efektywne przyrządy do treningu odchudzającego oraz kondycyjnego. Są wykorzystywanie jako sprzęt fitness i do aerobiku. Stopień do ćwiczeń ma wytrzymałą konstrukcję, która służy do rytmicznego wchodzenia i schodzenia. Jego powierzchnia i podstawa są antypoślizgowe, co zapewnia bezpieczeństwo ćwiczącym i sprawia, że nie przesuwa się po podłodze w trakcie użytkowania. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje stepy do aerobiku, fitness i ćwiczeń cardio z możliwością regulacji wysokości.

Stepy do ćwiczeń aerobiku i fitnessu

W ostatnich latach aerobik stał się jedną z najbardziej rozpowszechnionych form ćwiczeń aerobowych. Step do aerobiku umożliwia w nim trening pionowy, w którym uczestnik wykonuje wspinanie się na step, a następnie zejście z powrotem na matę. Stopień do aerobiku powoduje inne obciążenie mięśni dolnej części ciała niż przy normalnych ćwiczeniach. Można używać akcesoria do aerobiku, nie tylko do poprawy pracy układu sercowo-naczyniowego poprzez ćwiczenia aerobowe, ale także do wzmocnienia kończyn dolnych i mięśni górnej części ciała poprzez różne izolowane ćwiczenia.

Stepy do fitness pomagają kształtować sylwetkę. Te akcesoria do ćwiczeń działają na uda, pośladki, biodra oraz brzuch, redukując tkankę tłuszczową. Trening na nich poprawia kondycję i wydolność organizmu.

W naszej bogatej ofercie oprócz sprzętów jak step (stepper) do aerobiku, mamy też odzież motocyklową czy akcesoria do kasków motocyklowych i in.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter