Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Domowe rowery spinningowe

Przedstawiamy domowe rowery spinningowe marki inSPORTline. Niska cena oraz sprawdzona jakość sprawiają, że te symulatory jazdy na rowerze w domu są idealnie dopasowane...

Przedstawiamy domowe rowery spinningowe marki inSPORTline. Niska cena oraz sprawdzona jakość sprawiają, że te symulatory jazdy na rowerze w domu są idealnie dopasowane do treningów w zaciszu własnych czterech ścian. Zobacz, co oferuje nasz internetowy sklep sportowy!

Domowe rowery spinningowe – jakość i dobra cena

Rowery treningowe spinningowe do domu są ważnym elementem wyposażenia każdej domowej siłowni. Te z oferty inSPORTline są objęte przedłużoną gwarancją na 5 lat. Idealnie nadają się do treningu zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Duży wybór modeli różniących się funkcjami, wielkością i ceną sprawia, że każdy wybierze tu coś dla siebie. Ceny zaczynają się już od kilkuset złotych, np. rower treningowy spinningowy inSPORTline Alfan, a najdroższe egzemplarze nie przekraczają kwoty 4 000 zł.

Ważne jest, by pamiętać, że domowe rowery do spinningu, nie nadają się do użytku komercyjnego w siłowniach i klubach, a ich umieszczanie w tych obiektach, nie jest objęte gwarancją.

Rowery spinningowe z tej kategorii to niejedyne trenażery do treningów, jakie oferujemy, mamy też profesjonalne rowery spinningowe, bieżnie, sprzęt do ćwiczeń fitness i wiele innych produktów.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter