Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Profesjonalne rowery spinningowe

Polecamy profesjonalne rowery spinningowe inSPORTline zaprojektowane do komercyjnych, centrów fitness oraz siłowni. Są to symulatory jazdy na rowerze, dzięki, którym...

Polecamy profesjonalne rowery spinningowe inSPORTline zaprojektowane do komercyjnych, centrów fitness oraz siłowni. Są to symulatory jazdy na rowerze, dzięki, którym utrzymasz kondycję przez cały rok. Spinning jest bardzo popularną ostatnio formą treningu w klubach fitness, która pozwala na szybkie spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej i zbudowanie formy. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje rowery do spinningu, które sprawdzą się w każdej siłowni.

Profesjonalne rowery spinningowe — idealne do całorocznego treningu

Rowery spinningowe są znacznie masywniejsze od zwykłych rowerów treningowych, choć konstrukcją bardzo je przypominają. Mają jednak:

  • większe i cięższe koło zamachowe,
  • giętą kierownicę z długimi rogami, która daje możliwość zmiany pozycji rąk podczas treningu, ułatwiając pedałowanie na większych obciążeniach,
  • regulację siodełka w przód i w tył, umożliwiającą zmianę pozycji za kierownicą,
  • korbę z pedałami połączoną z kołem zamachowym łańcuchem, dzięki czemu ruch pedałów jest zatrzymywany dopiero przez hamulec, a nie wtedy, gdy trenujący przestaje nimi kręcić,
  • pedały wyposażone w specjalne uchwyty, tzw., noski, w które wkładane są stopy, co umożliwia aktywizowanie wielu partii mięśni nóg i większą intensywność treningu.

Rower na siłownię do spinningu zachowuje stabilność nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń. To doskonały sprzęt do ćwiczeń fitness. Daje możliwość realizacji pięciu programów treningowych: regeneracyjnego, wytrzymałościowego, siłowego, interwałowego i wyścigowego. Poziom trudności ustala instruktor z siłowni, dostosowując go do grupy, tak aby uniknąć ewentualnych kontuzji i przetrenowania.

Rower spiningowy do użytku komercyjnego

Profesjonalny rower spinningowy komercyjny to nasza propozycja skierowana do siłowni, klubów fitness i innych centrów sportowych. Jest wytrzymały i doskonale sprawdzi się nawet przy stałym intensywnym użytkowaniu przez wiele grup, trenujących na różnych poziomach.

Te rowery do siłowni przeznaczone są do treningu cardio, pozwalającego na zyskanie smukłej sylwetki, budowę mięśni i doskonałej kondycji. Najlepsze efekty przynoszą właśnie treningi w grupie z instruktorem.

W naszej ofercie są również domowe rowery spinningowe oraz inne trenażery do treningów, które mogą być używane zarówno w domu, jak i w klubach, np. bieżnie.

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter