Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rowery elektryczne - Cena min. 15 000 zł

Rowery elektryczne w ostatnim czasie zyskały popularność. Niskie koszty eksploatacji, ekologiczne dla środowiska działanie i dobra zabawa podczas jazdy — oto co...

Rowery elektryczne w ostatnim czasie zyskały popularność. Niskie koszty eksploatacji, ekologiczne dla środowiska działanie i dobra zabawa podczas jazdy — oto co oferuje napęd elektryczny. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje wiele modeli tego sprzętu, w tym rower elektryczny męski i damski, miejski czy crossowy. Sprawdź, je na naszej stronie.

Rowery elektryczne — charakterystyka

Rower ze wspomaganiem elektrycznym to klasyczny rower, który przy pomocy napędu elektrycznego wspomaga pedałowanie. Napęd ten jest w stanie uzupełnić siłę potrzebną do pedałowania. To sprawia, że jazda na rowerze elektrycznym jest wygodniejsza i łatwiejsza niż jazda na standardowym rowerze. Możesz ustawić intensywność, z jaką napęd pomaga pedałować przez panel sterowania na kierownicy. Zwykle jest 3 - 5 poziomów.

Na rowery elektryczne z silnikiem nie potrzebujesz specjalnych uprawnień do jazdy ani nie musisz płacić drogiego ubezpieczenia. Obecnie rowery z napędem elektrycznym nie są już uważane tylko za transport dla osób chorych i starszych. Są to rowery dostosowane zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, aby wygodnie dojeżdżać do pracy, podróżować po górach lub skutecznie wykonywać ćwiczenia cardio. Dlatego ważne jest, aby wybrać rower z silnikiem elektrycznym, który będzie pasował do wszystkich Twoich potrzeb.

Podczas wyboru należy wziąć pod uwagę odpowiedni typ roweru elektrycznego lub odpowiedni typ napędu. Rowery z napędem na przednie koło nadają się szczególnie do jazdy po drogach w mieście, a te z napędem na tylne koło są idealne do łagodnego terenu. Jeżeli natomiast chcesz jeździć w wymagającym terenie, idealnym wyborem będzie rower elektryczny z napędem centralnym. Inne ważne parametry obejmują baterie, programy lub czas ładowania.

Rowery elektryczne w ofercie inSPORTline

Nasz sklep online oferuje najlepsze rowery elektryczne. Znajdziesz tu m.in.:

Nie wiesz, jaki wybrać rozmiar i typ roweru? Czy lepszy będzie rower elektryczny z pełną amortyzacją, czy rowery elektryczne z tylnym amortyzatorem? Skontaktuj się z nami lub sprawdź naszą stronę z poradami.

Rowery elektryczne są bardzo popularne w Holandii, Belgii i Niemczech, ale ten trend stopniowo zbliża się stopniowo do Polski. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości rowery elektryczne od europejskich producentów. Spraw, aby jazda była łatwa, ekologiczna i tania!

Rowery elektryczne - Cena min. 15 000 zł
  • Cena: 15000 - 37419

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter