Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Orbitreki domowe

Orbitrek domowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wykonywać ćwiczenia cardio we własnych czterech ścianach. Pozwala na trening wielu części ciała jednocześnie....

Orbitrek domowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wykonywać ćwiczenia cardio we własnych czterech ścianach. Pozwala na trening wielu części ciała jednocześnie. Można więc zarówno wzmocnić swoją muskulaturę, jak i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje domowe, ale i profesjonalne orbitreki.

Orbitrek domowy, czyli wszechstronny trenażer eliptyczny

Orbitrek do domu pełni dokładnie takie same funkcje jak ten na siłowni. To nowoczesny sprzęt fitness, który łączy w sobie zalety trzech innych urządzeń — bieżni, steppera i rowerka stacjonarnego. Podczas ćwiczeń całe ciało pracuje w anatomiczny, zgodny z naturalnymi płaszczyznami ruchu sposób. Orbitreki nie powodują dzięki temu przeciążeń w stawach i kręgosłupie.

Orbitreki domowe umożliwiają symulację jazdy na rowerze, marszu, biegu, a nawet biegów narciarskich. Ćwiczenia na nich są bezpieczniejsze niż rzeczywiście wykonywane w terenie, gdyż nie obciążają stawów kolanowych, twardymi uderzeniami stóp o podłoże. W dodatku mają możliwość regulacji i dostosowania trybu obciążenia do aktualnego poziomu osób trenujących.

Mały orbitrek do domu nie zajmuje dużo miejsca, więc można go wstawić do każdej domowej siłowni i trenować o dowolnej porze. Regularne ćwiczenia w krótkim czasie pozwolą na osiągnięcie wymarzonych rezultatów.

Orbitrek do domu od inSPORTline

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór orbitreków magnetycznych, które są przeznaczone do użytku domowego. Korzystne ceny oraz wysoka jakość tych urządzeń sprawiają, że są one idealne do utraty wagi oraz wzmocnienia i poprawy kondycji, a to wszystko w zaciszu Twojego domu. Wszystkie orbitreki inSPORTline w naszym asortymencie objęte są przedłużoną gwarancją na 10 lat.

Podstawowe i tańsze modele orbitreków domowych mają łatwą obsługę obciążenia — za pomocą pokrętła. Droższe modele oferują zaawansowane zarządzanie obciążeniem — elektroniczną regulację obciążenia, możliwość zmiany układu torowego oraz dokładny pomiar tętna za pomocą dołączonego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Orbitrek do ćwiczeń w domu to dobry sposób na wykonanie codziennego treningu.

Oferujemy też wiele innych urządzeń treningowych, między innymi: bieżnie, schody treningowe, platformy wibracyjne VibroGym, a także maty ochronne pod sprzęt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter