Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Bidony i butelki sportowe

Bidon sportowy to niezbędny element w wyposażeniu każdej aktywnej fizycznie osoby. To ekologiczne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia dostęp do świeżej wody...

Bidon sportowy to niezbędny element w wyposażeniu każdej aktywnej fizycznie osoby. To ekologiczne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia dostęp do świeżej wody w każdej sytuacji. Butelka sportowa sprawdzi się podczas treningów, wyjazdów, a nawet na co dzień, np. w pracy czy szkole. Poznaj naszą ofertę!

Bidon sportowy – świeża woda w zasięgu ręki

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, nie tylko podczas uprawiania sportów. Wielu z nas podczas wysiłku fizycznego, ale w trakcie codziennych czynności, sięga po kupioną w sklepie plastikową butelkę z wodą. Alternatywą dla takiego rozwiązania są sportowe bidony i butelki turystyczne. Dzięki nim możemy uzupełniać wodę w dowolnym momencie, bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy i generowania niepotrzebnych odpadów.

Butelki turystyczne – wygodne rozwiązanie dla każdego

Bidon turystyczny lub wykonana z trwałego tworzywa butelka to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Możemy wlać do nich dowolny napój, w tym izotoniki lub rozpuszczone w płynie witaminy. To doskonała opcja na rower, siłownię, czy trekking. Specjalna konstrukcja i zamontowany wewnątrz filtr pozwalają uzupełnić pojemnik wodą w dowolnej sytuacji, oczyszczając ją i uzdatniając do picia. Napój utrzymuje właściwą temperaturę i zachowuje świeżość.

Bidon na wodę sportowy jest poręczny i wygodny. Do wyboru są różne pojemności, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Wygodna butelka zmieści się do plecaka lub torebki. Można jej używać wielokrotnie, co jest korzystne dla środowiska. W naszej ofercie znaleźć można produkty najlepszych marek, w tym m.in.: butelki Nalgene, Mizu, inSPORTline, Crussis, czy Ferrino.

Bidon dla dzieci – wygodny sposób, by nawodnić organizm

Jeśli chcemy zapewnić odpowiednie nawodnienie swoim pociechom, dobrym rozwiązaniem będzie bidon sportowy dla dzieci. To mniejsze, bardziej poręczne modele, wykonane z bezpiecznych materiałów. Są kolorowe i ozdobione różnymi wzorami, które spodobają się dzieciom i zachęcą ich do picia wody.

W naszym sklepie dostępne są butelki i bidony dla najmłodszych, takie jak Nalgene butelka z ustnikiem, jak i dla nieco starszych. Przykładem może być odporna na uszkodzenia i uderzenia butelka Nalgene dla dzieci z gumową zakrętką.

Butelka sportowa – wybierz model dla siebie

W kategorii bidony i butelki sportowe znajdziesz szeroki wybór butelek turystycznych na wodę, dopasowanych do wszystkich Twoich potrzeb. Dzięki nim będziesz w stanie utrzymać regularne przyjmowanie płynów podczas każdej aktywności sportowej lub na świeżym powietrzu.

Nasz internetowy sklep sportowy oferuje rozbudowany asortyment dla każdego. Znajdziesz tutaj butelki turystyczne, bidony sportowe i rowerowe, a także termosy przydatne podczas wycieczek pieszych. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty dla sportowców, w tym m.in.:

Bidony i butelki sportowe

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter