Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kijki do chodzenia

Kijki do Nordic Walking to sprzęt sportowy niezastąpiony podczas marszu i długich spacerów. Nordic Walking to dyscyplina, która doskonale wpływa na samopoczucie,...

Kijki do Nordic Walking to sprzęt sportowy niezastąpiony podczas marszu i długich spacerów. Nordic Walking to dyscyplina, która doskonale wpływa na samopoczucie, poprawia kondycję i wzmacnia mięśnie, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdź jak wybrać najlepsze kijki treningowe. 

Kijki do trekkingu i Nordic Walking – różnice

Czym różnią się kije do Nordic Walking od kijków do trekkingu? Mało wprawny obserwator może nie dostrzec różnic. Są one jednak dosyć oczywiste. Przede wszystkim kijki Nordic Walking mają inną rączkę, która zakończona jest rękawiczką. Kije do chodzenia są wyposażone w pasek, które zakłada się na nadgarstek. Różnica widoczna jest także w budowie rękojeści, która w przypadku kijków do Noric Walking jest nieco spłaszczona i skierowana ku górze. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje kijków, dopasowane do Twoich potrzeb.

Kijki do chodzenia – jak wybrać?

Internetowy sklep sportowy inSPORTline ma w ofercie różne rodzaje kijków do chodzenia. Jak wybrać odpowiedni dla siebie? Należy pamiętać, że kijki należy dopasować do swojego wzrostu. W naszej ofercie znajdziesz kijki teleskopowe o regulowanej długość od 110 do 140 cm. Wygodnie dostosujesz je do swoich potrzeb oraz wymagań otoczenia np. podczas wchodzenia pod górę, czy schodzenia w dół. Kijki trekkingowe składane sprawdzą się nawet podczas długich wypraw, możesz je złożyć w każdym momencie i schować do plecaka. Teleskopowa konstrukcja pozwala skrócić ich długość do 66 cm, dlatego bez problemu dopasujesz je do wielkości torby lub plecaka.

InSPORTline to sklep sprzedający zróżnicowane produkty sportowe. W ofercie mamy kijki do Nordic Walking i trekkingu, wykonane z aluminium lub karbonu, wyposażone w specjalne gumowe, antypoślizgowe nakładki. Ponadto nasz asortyment obejmuje też:

Kijki do chodzenia

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter