Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Krokomierze i liczniki kroków na rękę

Krokomierze na rękę to przydatne urządzenia elektroniczne, które liczą ilość stawianych kroków. Dzięki nim możesz kontrolować i sprawdzać swoją wydajność podczas...

Krokomierze na rękę to przydatne urządzenia elektroniczne, które liczą ilość stawianych kroków. Dzięki nim możesz kontrolować i sprawdzać swoją wydajność podczas wysiłku fizycznego. Licznik kroków od inSPORTline to wielofunkcyjny sprzęt, który pomoże Ci monitorować wiele codziennych czynności.

Krokomierz, licznik kroków, smartband

Internetowy sklep sportowy inSPORTline w swojej ofercie ma różnorodne akcesoria, dzięki którym sprawdzisz dokładnie ilość pokonanych kroków. Urządzenia do mierzenia kroków można przymocować do dowolnych części garderoby, nie martwiąc się o to, że spadną lub zaginą. Krokomierze damskie i męskie wyposażone są w licznik kalorii, a także spalonego tłuszczu. Są więc przydatne dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy lub sprawdzić pokonany każdego dnia dystans.

Pedometr na rękę, nogę lub ubranie

Pedometr to licznik kroków niewielkich rozmiarów, który wygodnie włożysz na rękę lub przypniesz do swojego stroju. Pedometry można również założyć na nogę, albo przypiąć do sznurowadeł. To świetne rozwiązanie dla biegaczy i osób trenujących na dużych odległościach. Zegarek do mierzenia kroków może mieć również postać bardziej zaawansowaną jak smartband. Ten nowoczesny gadżet nie tylko liczy kroki i spalone kalorie, ale sprawdza też jakość snu, czy czas poświęcony na odpoczynek. Bardziej zaawansowane modele pokazują też przybliżone ciśnienie i natlenienie krwi. Dzięki specjalnej aplikacji połączysz smartband ze swoim telefonem i będziesz równocześnie śledzić przychodzące połączenia i wiadomości.


W naszym sklepie znajdziesz nie tylko krokomierz na nogę, ale też zegarek z krokomierzem dla dzieci dostosowany do wymagań najmłodszych, oraz liczne elementy wyposażenia sportowego jak:

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter