Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Bieżnie elektryczne i magnetyczne

Bieżnie są urządzeniami fitness, które w szybkim czasie zwiększą Twoją sprawność fizyczną, spalanie tłuszczu oraz wzmocnią serce i płuca. Dla człowieka najnaturalniejszą...

Bieżnie są urządzeniami fitness, które w szybkim czasie zwiększą Twoją sprawność fizyczną, spalanie tłuszczu oraz wzmocnią serce i płuca. Dla człowieka najnaturalniejszą metodą poruszania się jest chód, a następnie bieg. Twoje ciało w sposób naturalny jest przystosowane do tego typu aktywności. Bieżnia domowa czy na siłowni pozwoli Ci biegać lub spacerować bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Wielu użytkowników tego sprzętu uważa je za najlepszego trenera osobistego na rynku. W naszym internetowym sklepie sportowym znajdziesz bieżnie elektryczne, magnetyczne, do domu oraz profesjonalne bieżnie do siłowni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Bieżnie do domu i siłowni

Nasz sklep z bieżniami do chodzenia i biegania oferuje bieżnie magnetyczne i elektryczne. Te pierwsze są dobrym rozwiązaniem dla osób chcących maksymalnie zaangażować siłę mięśni w trening, bo właśnie nimi wprawiany w ruch jest pas bieżny. To jak szybko idziesz lub biegniesz, zależy tylko od Twojej aktualnej formy i umiejętności. Bieżnia magnetyczna domowa ze względu na mniejsze rozmiary i brak potrzeby podłączania do zasilania jest dobrym rozwiązaniem dla osób dysponujących niewielką przestrzenią. Bieżnia magnetyczna ma też niższą cenę niż elektryczna. 

Bieżnia elektryczna jest to zaawansowany symulator biegu, który można wykorzystać zarówno w domu, jak i jako bieżnie profesjonalne klubowe na siłowniach i centrach fitness. Są dobrym wyborem dla osób wymagających, które stawiają sobie wyzwania przed treningiem. Wybrane parametry ustawiasz przed rozpoczęciem ćwiczeń, możesz je także modyfikować w ich trakcie. Oprócz tempa możesz z reguły wybrać też kąt nachylenia oraz różne programy treningowe. Bieżnia elektryczna inSPORTline służy do wzmacniania sprawności fizycznej i zastępują bieganie na zewnątrz, szczególnie w porze zimowej, lub gdy pogoda nie dopisuje. 

Bieżnie inSPORTline — funkcjonalne, nowoczesne i trwałe

Nasze bieżnie do biegania mają cichy, wydajny silnik oraz dobrą amortyzację, zmniejszającą nacisk na stawy. Posiadają czujniki wskazujące częstotliwość pracy serca z pasem na klatkę piersiową, wiele nowoczesnych funkcji, łatwy w obsłudze panel sterowania, a blat, po którym porusza się pas do biegania, jest wystarczająco duży do bezpiecznego i wygodnego ćwiczenia. Bieżnie elektryczne inSPORTline są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Już od ponad 10 lat, oferujemy szeroki wybór bieżni elektrycznych, wszelkich typów, od podstawowych do najbardziej zaawansowanych modeli najwyższej klasy. inSPORTline produkuje bieżnie, które mają szereg zaawansowanych funkcji, nowoczesny design, wysoką funkcjonalność oraz długą żywotność. Na nasze urządzenia udzielamy rozszerzonej 10-letniej gwarancji. Oferujemy serwis door-to-door, a także wykonujemy montaż dla wybranych modeli w całej Polsce bezpośrednio u Ciebie w domu. 

Bieżnie to niejedyne urządzenia treningowe, które oferuje nasz sklep. Mamy też orbitreki, rowery treningowe powietrzne, ruchome schody treningowe oraz wiele innych trenażerów do treningów.

Bieżnie elektryczne i magnetyczne

Dlaczego kupować u nas?

Zapisz się do newslettera
Newsletter