Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Ochraniacz przedramienia inSPORTline Guacamo do łucznictwa ∙ regulacja 3 paskami ∙ wytrzymały ∙ na łukową rękę ∙ blokada cięciwy

Wykonany z wytrzymałego poliestru chroni przedramię przed uderzeniem cięciwą. więcej


E-shop: Dostępny - 21.10. u Ciebie

Showroom:
  • Centrala
  • Warszawa

Doręczymy do 2 dni

W sklepach:
Centrala dostępny
Warszawa Doręczymy do  3 dni
24,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,90 zł

Udostępnij Obserwuj

Przy zakupie zyskujesz

  • Gwarancja 2 lata

  • W naszym sklepie mają Państwo możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia – bez podawania przyczyny i zbędnych formalności. Wystarczy, że zwracany towar nie nosi śladów użytkowania wykraczających poza zwykłe zapoznanie się z jego cechami. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie dokonamy zwrotu pełnej kwoty zakupu.


Polecane akcesoria

Ochraniacz przedramienia inSPORTline Guacamo jest ważną częścią wyposażenia łucznika, ponieważ chroni przedramię przed uderzeniem cięciwą, pozwalając w pełni skoncentrować się na strzelaniu. 3 paski z klamrami pozwalają dopasować rozmiar ochraniacza.


Opis techniczny:

  • Chroni przedramię przed uderzeniem cięciwą
  • 3 paski z klamrami
  • Zakładany na rękę, która trzyma łuk
  • Materiał: poliester
  • Rozmiar: 19x10,5 cm


inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.

Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.

 

Specyfikacja

Marka inSPORTline
Kraj pochodzenia marki   Czechy

Podobne produkty

Obserwuj cenę produktów

Kupon 'URODZINY' o wartości 10% właśnie został aktywowany! Oferta jest limitowana – skorzystaj, póki możesz!