Hantla sześciokątna inSPORTline Hexclusive 4 kg ∙ antypoślizgowe uchwyty ∙ gumowana powłoka
Dodatkowe -10%
z kodem WINTER
59,90 zł
59,90 zł
Produkty w porównywarce
Hantle piankowe do wody, ośmiokątny kształt, nie obciążają stawów, przeznaczone do wzmacniania górnej partii ciała, przydatne podczas aqua aerobicu, aqua fitnessu itp. więcej
Gwarancja 2 lata
W naszym sklepie mają Państwo możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia – bez podawania przyczyny i zbędnych formalności. Wystarczy, że zwracany towar nie nosi śladów użytkowania wykraczających poza zwykłe zapoznanie się z jego cechami. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie dokonamy zwrotu pełnej kwoty zakupu.
inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 34 krajach na świecie.

Odwiedź nas i przekonaj się o jakości naszych produktów. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie.
| Marka | inSPORTline |
|---|---|
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał | EVA |
| Materiał powłoki | EVA |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Wewnętrzna śruba | Nie |
| Długość gryfu | 28 cm |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 Szt. |
Kupon 'WINTER' o wartości 10% właśnie został aktywowany! Oferta jest limitowana – skorzystaj, póki możesz!
Przepraszamy, ten produkt nie jest już w naszej ofercie