Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Śpiwory

Śpiwory zapewniają komfort i ciepło podczas zimnych nocy w ekstremalnych warunkach. Stanowią niezbędne wyposażenie każdego miłośnika górskich wycieczek. Różne rodzaje...

Śpiwory zapewniają komfort i ciepło podczas zimnych nocy w ekstremalnych warunkach. Stanowią niezbędne wyposażenie każdego miłośnika górskich wycieczek. Różne rodzaje wypełnienia i materiał wierzchni ułatwiają dopasowanie do panujących okoliczności jak niskie temperatury, wiatr czy deszcz.

Śpiwór zimowy – doskonała izolacja termiczna

Śpiwór zimowy musi zapewniać komfort cieplny i izolację w niskich temperaturach. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje śpiwory turystyczne z wypełnieniem puchowym lub syntetycznym, które sprawdzają się nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Śpiwór puchowy dzięki doskonałych proporcjom wysokiej jakości puchu kaczego chroni przed wychłodzeniem nawet w ekstremalnie niskich temperaturach do -23 ℃. Zarówno wypełnienie, jak i materiał wewnętrzny oraz wierzchni zapobiega nadmiernej utracie ciepła i sprawia, że jest odporny na uszkodzenia. Śpiwory z wypełnieniem syntetycznym również sprawdzą się w temperaturach poniżej zera, specyfika dotycząca warunków zależy od konkretnego modelu.

Śpiwór na lato – szybkoschnący i lekki

Śpiwór turystyczny na lato powinien być ultralekki, dlatego w naszej ofercie znajdują się modele przeznaczone do użytkowania także w wyższych temperaturach. Lekki śpiwór na lato wypełniony jest szybkoschnącymi pustymi włóknami, które nie pochłaniają wilgoci. Niewielka waga i małe rozmiary po złożeniu sprawiają, że sprawdzi się podczas krótszych i dłuższych wycieczek.

Śpiwory typu mumia, kołdra lub koc – co wybrać?

Zróżnicowane kształty śpiworów pozwalają na dopasowanie do warunków i zapewnienie jak największego komfortu użytkowania. Śpiwory mumia przeznaczone są dla podróżników, nie zajmują zbyt wiele miejsca i są ultralekkie. Z kolei śpiwory typu koc lub kołdra najczęściej wybierane są na campingi, lub biwaki, gdzie dobytek można przewieźć samochodem. Są zdecydowanie szersze i zapewniają większą przestrzeń wewnątrz śpiwora.

InSPORTline to sklep sprzedający sprzęt outdoorowy i sportowy. Znajdziesz u nas nie tylko śpiwory puchowe i syntetyczne, ale również wyposażenie i akcesoria takie jak:

Śpiwory

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter