Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Plecaki i torby turystyczne

Niezbędnym elementem wyposażenia na różnego rodzaju wypady górskie i wycieczki jest plecak turystyczny, trekkingowy lub torba. Dzięki niemu możesz zapakować wszystkie...

Niezbędnym elementem wyposażenia na różnego rodzaju wypady górskie i wycieczki jest plecak turystyczny, trekkingowy lub torba. Dzięki niemu możesz zapakować wszystkie niezbędne rzeczy, nie martwiąc się, że z czegoś musisz zrezygnować. Funkcjonalność, fason i pojemność dopasujesz bez problemu do swoich potrzeb.

Plecak turystyczny – na co zwrócić uwagę?

Plecak trekkingowy, zarówno damski, jak i męski, musi być przystosowany do różnych warunków pogodowych. Ma za zadanie chronić ekwipunek, dlatego musi być wykonany z mocnego i najlepiej wodoszczelnego tworzywa. Plecaki trekkingowe możesz wybierać spośród różnych pojemności jak na przykład:

  • plecak trekkingowy 15 l ;
  • plecak trekkingowy 30 l;
  • plecak trekkingowy 40 l.

Plecaki turystyczne i torby turystyczne – stylowe i praktyczne

Na długie, piesze wycieczki idealnie nadają się plecaki turystyczne. Wyposażone są w liczne przegrody, w których zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy na dalsze i bliższe wyprawy. Tego rodzaju plecak górski wykonany jest z oddychających materiałów, zapewniających komfort. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje wiele akcesoriów, m.in. torby i plecaki do zadań specjalnych. Torba turystyczna sprawdzi się również w mieście, zabezpieczy delikatne sprzęty elektroniczne przed ewentualnym deszczem.
Znajdziesz u nas szeroki wybór akcesoriów i sprzętów sportowych m.in.:

Plecaki i torby turystyczne

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter