Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Rolki i łyżworolki

Rolki to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jazda na nich wcale nie jest tak trudna, jak się wydaje, wystarczy opanować...

Rolki to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jazda na nich wcale nie jest tak trudna, jak się wydaje, wystarczy opanować podstawy techniki, by cieszyć się z korzyści, jakie przynosi. Łyżworolki już po godzinie aktywności pozwolą Ci spalić aż 700 kalorii! Zatem dobrze się bawiąc, zyskujesz przy okazji wysportowaną sylwetkę i lepszą wydolność. Nasz internetowy sklep sportowy oferuje rolki profesjonalne, sportowe oraz rekreacyjne. Znajdą tu coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli. Zobacz, co możesz kupić!

Rolki i łyżworolki dla każdego

W tej kategorii posiadamy rolki i łyżworolki w różnych wariantach i kolorach wraz z akcesoriami dla nich. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na podkategorie:

Oferujemy najwyższej jakości łyżworolki firmy WORKER z długą tradycją na rynku. Można tutaj także znaleźć rolki firm takich jak Spartan, Baud czy LAUBR. Wszystkie rolki WORKER spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty norm europejskich EN-71 niemieckiego TÜV-GS. Rolki i łyżworolki dla dorosłych i dzieci dobierzesz z łatwością, sprawdzając opisy ich parametrów, które są dostępne na naszej stronie.

Rolki dla dzieci to wspaniały prezent, który może zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Podczas jazdy na nich nauczą się poprawnego balansu ciała i dotlenią swój organizm. Kup także rolki dla dorosłych, by wspólnie z dzieckiem aktywnie spędzać wolny czas.

Nie zapominaj o bezpieczeństwie podczas jazdy! Bez względu na to, czy masz łyżworolki profesjonalne, czy rekreacyjne zaopatrz się w niezbędne akcesoria, takie jak: kaski na łyżworolki, ochraniacze na łyżworolki, hamulce do łyżworolek, elementy odblaskowe, a także odpowiednią odzież na łyżworolki.

Wszystko znajdziesz w naszym sklepie sportowym online. Posiadamy również wszystkie niezbędne części zamienne do rolek. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sprzętu sportowego!

Rolki i łyżworolki

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter