Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Kreatyna inSPORTline PREMIUM truskawka MONOHYDRAT 500g

Kreatyna to suplement diety o udowodnionym działaniu, który prawdopodobnie został najbardziej przebadany pod kątem korzyści dla sportowców. Dzięki jej szerokiemu spektrum aktywności, zarówno sportowcy dyscyplin sylwetkowo-siłowych, jak i wytrzymałościowych mogą cieszyć się jej zaletami. Suplementacja kreatyną jest bardzo popularna, ponieważ przynosi szybkie poprawy wyników sportowych. więcej


89,90 zł
17,98 zł / 100 g

Udostępnij Obserwuj

Przy zakupie zyskujesz

 • Gwarancja 2 lata

Polecane akcesoria

Kreatyna inSPORTline Exotic 500g to popularny suplement diety, który pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśniową. Kreatyna jest naturalnie występującym związkiem chemicznym, który znajduje się w mięśniach szkieletowych i mózgu. Suplementacja kreatyny może zwiększyć ilość kreatyny w mięśniach, co z kolei przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej, poprawy wydolności fizycznej i redukcji czasu potrzebnego na regenerację mięśni po treningu.

Suplementy kreatyny są dostępne w różnych formach, takich jak proszek, kapsułki, tabletki i napoje. Wiele suplementów kreatyny zawiera monohydrat kreatyny, który jest uważany za najskuteczniejszą formę kreatyny.

Suplementacja kreatyny jest szczególnie popularna wśród sportowców, takich jak kulturystyka, lekkoatletyka i piłka nożna, ponieważ pomaga zwiększyć wytrzymałość mięśniową i poprawić ich ogólną wydolność fizyczną. Suplementacja kreatyny może być również korzystna dla osób starszych, którzy chcą poprawić swoją zdolność do wykonywania codziennych czynności.


Korzyści ze stosowania kreatyny w suplementacji:

 • Zwiększenie masy mięśniowej poprzez zwiększenie retencji wody w mięśniach.
 • Zwiększenie siły mięśniowej poprzez zwiększenie ilości fosfokreatyny w mięśniach.
 • Poprawa wydolności fizycznej i redukcja czasu potrzebnego na regenerację mięśni po treningu.
 • Poprawa składu ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej.
 • Zwiększenie wytrzymałości aerobowej i anaerobowej podczas intensywnych treningów.
 • Poprawa funkcjonowania mózgu i poprawa zdolności poznawczych.
 • Poprawa zdolności do wykonywania codziennych czynności u osób starszych i ograniczenie utraty masy mięśniowej związanej z wiekiem.
 • Redukcja ryzyka chorób neurodegeneracyjnych i chorób sercowo-naczyniowych.
 • Poprawa wydolności w trakcie treningów na wysokości.
 • Zwiększenie produkcji hormonu wzrostu, co przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Składniki produktu:
Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: czerwień buraczana, substancja słodząca: sukraloza.

Informacje o alergenach: Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym mleko, soję, jaja i orzechy.

SKŁAD JAKOŚCIOWY

SKŁADNIKI

100 G

PORCJA 5g

MONOHYDRAT KREATYNY

90 g

4500 mg

W TYM: KREATYNA

79,2 g

3960 mg


Opakowanie

Opakowanie zawiera 100 porcji
1 porcja: 1 miarka = 5 g
Masa netto: 500 g 

Zalecana dawka: Odmierzyć jedną porcję - 5g (1 miarka), wymieszać ją w 200-250 ml wody. Spożywać raz dziennie, przed lub po treningu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Wyprodukowano w Europie.

Aspartame free Gluten Free Gmo Free Laboratory Tested System HACCP System GMP System GHP 


Ostrzeżenia: Nie spożywać w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 25 lat. Produkty są dostępne w ponad 34 krajach.

Zapraszamy do testowania naszych produktów w salonie firmowym inSPORTline Warszawa. ul. Połczyńska 82, 01-302 Warszawa

 

Podobne produkty

Obserwuj dostępność produktów

Przepraszamy, ten produkt nie jest już w naszej ofercie