Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Uchwyty na gryf do wzmocnienia nadgarstków inSPORTline Gripest 2 szt.

Skuteczne narzędzie do wzmacniania nadgarstków, trwały materiał, antypoślizgowa powierzchnia, uniwersalny rozmiar. więcej


E-shop: W magazynie -

Sklepy:
 • Magazyn
 • Warszawa

Zamów do 15:00 jutro u Ciebie

W sklepach
Magazyn dostępny
Warszawa Doręczymy do  4 dni
139,90 zł

Udostępnij Obserwuj

Przy zakupie zyskujesz

 • Gwarancja 2 lata

Polecane akcesoria

Uchwyty na gryf inSPORTline Gripest umożliwiają skuteczne, bezpieczne i komfortowe wzmocnienie nadgarstków podczas ćwiczeń z hantlami, sztangami lub na drążku. Uchwyt pełni rolę adaptera, który znacznie rozszerza powierzchnię chwytu i zwiększa przyczepność, powodując, że nadgarstek podczas ćwiczeń jest bardziej napięty. Taka forma treningu pozwala szybko i efektywnie wzmocnić okolice nadgarstka.

Uchwyty Gripest są wykonane z trwałego, ekstremalnie elastycznego silikonu, który na długo zachowuje swój pierwotny kształt. Dodatkowo, zostały opatrzone antypoślizgową, siateczkową powłoką, zwiększającą przyczepność i bezpieczeństwo treningu. Dzięki tym właściwościom, uchwyty na gryf inSPORTline Gripest stały się jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów do ćwiczeń. 

Trenuj bez bólu i kontuzji

 

Zapomnij o dyskomforcie i skoncentruj się na wynikach dzięki uchwytom na gryf inSPORTline Gripest. Wyjątkowa antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje stabilność, redukując ryzyko urazów podczas intensywnych treningów. Nasze uchwyty wykonane z trwałego silikonu zapewniają ochronę nadgarstka przed przeciążeniem, umożliwiając bezpieczne wzmacnianie kluczowych partii mięśniowych. Od teraz każdy ruch to krok w stronę Twojego zdrowia i formy, bez kompromisów!

Zwiększ siłę chwytu

Osiągaj więcej z każdym uniesieniem sztangi. inSPORTline Gripest to Twoja tajna broń w budowaniu siły chwytu. Uchwyty z ekstremalnie elastycznego silikonu adaptują się do twojego uchwytu, intensyfikując trening mięśni dłoni i przedramienia. Innowacyjna siateczkowa powłoka zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale i dodatkowy opór, który wymusza większą pracę mięśni - trening nadgarstków nigdy nie był tak efektywny.

Szybsze i efektowniejsze treningi

Przyśpiesz swoje rezultaty z inSPORTline Gripest. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi i łatwości montażu na dowolnym gryfie, te uchwyty stają się niezastąpionym partnerem każdego treningu. Zwiększona przyczepność pozwala na szybsze przejście między seriami bez ryzyka poślizgu, co oznacza efektywniejsze treningi i lepszą kontrolę nad ciężarem. To nie tylko czas zaoszczędzony na przygotowaniu sprzętu, ale i pewność, że każde podniesienie liczy się podwójnie


Opis techniczny:

 • Antypoślizgowa powierzchnia (siatka)
 • Przeznaczone do ćwiczeń wzmacniających nadgarstki
 • Uniwersalny rozmiar
 • Długość: 10 cm
 • Średnica wewnętrzna: 25 mm
 • Średnica zewnętrzna: 50 mm
 • Waga: 160 g
 • Materiał: silikon
 • Cena za 2 sztuki


inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 25 lat. Produkty są dostępne w ponad 34 krajach.

Zapraszamy do testowania naszych produktów w salonie firmowym inSPORTline Warszawa. ul. Połczyńska 82, 01-302 Warszawa

 

Podobne produkty

Obserwuj cenę produktów