Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Profesjonalny wioślarz magnetyczny inSPORTline Rivu

Profesjonalny wioślarz z najnowocześniejszym oprogramowaniem i solidną konstrukcją, którą można złożyć w razie potrzeby. więcej


E-shop: W magazynie -

Sklepy:
 • Magazyn
 • Warszawa

Zamów do 12:00 jutro u Ciebie

W sklepach
Magazyn dostępny
Warszawa dostępny
4 189 zł

lub 10 x 418,90 zł z

BNP Paribas
Udostępnij Obserwuj

Przy zakupie zyskujesz

 • Bezpłatny serwis gwarancyjny jest jedną z naszych najważniejszych usług. W przypadku awarii urządzenia, zapewniamy bezpłatny serwis door-to-door. Staramy się oferować serwis szybko, sprawnie i profesjonalnie.

 • Łatwy montaż

 • Jako nieliczni oferujemy również profesjonalny montaż naszych urządzeń. Oferujemy w swojej ofercie dostarczenie zmontowanego sprzętu na terenie całej Polski. Montaż maszyn podzielony jest na trzy grupy w zależności od czasu oraz wymagań technicznych. Każdy produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu, ale jeżeli nie chcesz tego robić, możesz zamówić montaż wykonany przez nas.

 • Na wybrane produkty (trenażery fitness) w cenie powyżej 800 zł oferujemy ponadstandardową 10-letnią gwarancję! Możemy sobie na to pozwolić tylko dlatego, że jesteśmy pewni jakości naszych produktów! Udzielamy również przedłużonej 10-letniej gwarancji na wszystkie rowery marki Kellys, 4EVER, Devron, DHS, Kreativ, a także na wszystkie e-rowery. Ty również możesz polegać na naszych produktach. 10-letnia gwarancja dotyczy ramy urządzenia.

Polecane akcesoria

Opis

Jeśli szukasz wioślarza, który wytrzyma wiele godzin nieprzerwanych ćwiczeń, jesteś we właściwym miejscu! Model inSPORTline Rivu ma solidną konstrukcję, która jest w stanie wytrzymać obciążenia do 150 kg i działanie 24/7 w profesjonalnej siłowni. Dzięki długiemu zakresowi ruchu siodełka na maszynie wygodnie ćwiczy każdy do 2 m wzrostu i efektywnie trenuje jednocześnie dolną i górną połowę ciała. Dużą zaletą jest również składana rama, która przydaje się, zwłaszcza jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca w domu. 

Podczas treningu na symulatorze wioślarskim inSPORTline Rivu masz możliwość korzystania z aż 16 poziomów oporu. Jeśli chcesz większego wyzwania, możesz cieszyć się 12 wstępnie ustawionych programów z różnymi stopniami obciążenia. Ponadto istnieje popularny program HRC, który automatycznie dostosowuje obciążenie, aby osiągnąć docelowe tętno. Docenisz także wirtualny wyścig z komputerem, który będzie wyświetlany graficznie bezpośrednio na wyświetlaczu.


Mechanizm składania

Mechanizm składania jest zawsze zaletą w trenażerach wioślarskich. Urządzenie po rozłożeniu zajmuje dużo miejsca i dlatego trudno ustawić je w pomieszczeniu, aby nie przeszkadzało innym ćwiczącym. Po złożeniu długość wioślarza redukuje się o połowę. Dzięki kółkom transportowym możesz też przenieść go tam, gdzie jest to potrzebne.Profesjonalne oprogramowanie

Szeroki wybór programów gwarantuje różnorodność ćwiczeń. Jeśli nie wybierzesz żadnego z wcześniej ustawionych programów, masz szansę puścić wodze fantazji i tworzyć programy dokładnie według własnych życzeń - już teraz! Dzięki dołączonemu paskowi na klatkę piersiową możesz także pracować z ulubionym programem HRC lub mierzyć tempo regeneracji po treningu (funkcja recovery).


Kluczowe cechy:

 • profesjonalny symulator wioślarski
 • czytelny podświetlany wyświetlacz
 • intuicyjne użytkowanie
 • bogate oprogramowanie
 • składana konstrukcja dla oszczędności miejsca
 • wbudowany wentylator
 • przełożenie 1: 4.6
 • Program HRC: urządzenie zwiększa lub zmniejsza obciążenie, dzięki czemu użytkownik jest zawsze w optymalnej strefie tętna
 • Komputer wyświetla: czas, liczbę powtórzeń, liczbę powtórzeń na minutę, obciążenie, czas na 500m, tętno, dystans, spalone kalorie, wydajność

Opis techniczny:

system koła zamachowego 6 kg
Przełożenie 1:4,57
regulacja oporu elektroniczna, maksymalne obciążenie zależy od prędkości ciągnięcia
liczba stopni obciążenia 16
długość ruchu siodełka 99 cm
typ hamowania magnetyczny
całkowita liczba programów 18
zaprogramowane programy 12
programy użytkownika 4
Program HRC tak
program ręczny tak
czujniki tętna nie
koła transportowe tak
system kompensacji nierówności tak
odbiornik pasa na klatkę piersiową tak
w komplecie pas na klatkę piersiową tak
wejście audio nie
składana konstrukcja tak
ogólne wymiary maszyny dł. 245 cm x szer. 57 cm x wys. 112 cm
wymiary po złożeniu D 127 cm x S 57 cm x W 193 cm
wymiary opakowania dł. 158 x szer. 68 x wys. 23 cm
maksymalny wzrost użytkownika 200 cm
maksymalna ładowność 150 kg
waga 40 kg
zasilanie 220 V, 230 V.
kategoria SB (zgodnie z EN957)
Przeznaczenie komercyjne, klubowe, domowe


inSPORTline to światowy producent sprzętów fitness z doświadczeniem sięgającym ponad 25 lat. Produkty są dostępne w ponad 34 krajach.

Zapraszamy do testowania naszych produktów w salonie firmowym inSPORTline Warszawa. ul. Połczyńska 82, 01-302 Warszawa


Wideo


Specyfikacja

Waga koła zamachowego 3 kg
Pas piersiowy Tak
Regulacja oporu Elektroniczna
Maksymalna nośność 150 kg
System oporu Magnetyczny
Liczba poziomów obciążenia 16
Program HRC Tak
Kółka transportowe Tak
System wyrównania nierówności podłogi Tak
Maks. wzrost użytkownika 200 cm
Waga produktu 40 kg

Podobne produkty

Obserwuj cenę produktów