Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Fototerapia, terapia światłem

Fototerapia znana także jako terapia światłem to zabieg, który przyczynia się do lepszego ukrwienia tkanek, działa przeciwbólowo, a nawet zmniejsza napięcie mięśniowe....

Fototerapia znana także jako terapia światłem to zabieg, który przyczynia się do lepszego ukrwienia tkanek, działa przeciwbólowo, a nawet zmniejsza napięcie mięśniowe. Stosowana jest w dermatologii do leczenia różnych problemów skórnych. Zabiegi można wykonywać na całe ciało lub miejscowo.

Terapia światłem czerwonym – zalety

Światłolecznictwo wykazuje dobroczynny wpływ na cały organizm. Dzięki ekspozycji ciała na działanie promieniowania o różnym natężeniu można uzyskać szereg korzyści. Leczenie światłem wykorzystywane jest w terapii dolegliwości bólowych, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, a nawet depresji sezonowej. Najczęściej w leczeniu wykorzystuje się promieniowanie podczerwone, jednak stosowane są też inne rodzaje światła. Dobierane są one do rodzaju i natężenia schorzenia.

Fototerapia – leczenie światłem LED

Leczenie światłem staje się coraz bardziej popularne, a zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na terapię światłem LED w domu. Dobroczynne działanie promieniowania pomaga również w:

  • uwalnianiu toksyn,
  • poprawie przemiany materii;
  • regeneracji ciała.

Terapia czerwonym światłem może być stosowana miejscowo np. na twarz lub na całe ciało przy użyciu przenośnej sauny na podczerwień.

InSPORTline to internetowy sklep sportowy, w którym znajdziesz sprzęt sportowy i urządzenia takie jak:

Fototerapia, terapia światłem

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter