Do strony głównej

Produkty w porównywarce

Ortezy, stabilizatory i opaski

Urazy w obrębie kończyn zdarzają się bardzo często. Chcąc im zapobiec, warto stosować ortezy i stabilizatory, które wzmacniają i zapobiegają ich powstawaniu. Ortezy...

Urazy w obrębie kończyn zdarzają się bardzo często. Chcąc im zapobiec, warto stosować ortezy i stabilizatory, które wzmacniają i zapobiegają ich powstawaniu. Ortezy na kolano lub inny staw przyspieszają rekonwalescencję. Szeroki wybór akcesoriów medycznych umożliwia dopasowanie ich do swoich potrzeb.

Stabilizatory sportowe – szybszy powrót do pełnej sprawności

Orteza na kolano to zdecydowanie najczęściej wybierany sprzęt rehabilitacyjny. Urazy stawu kolanowego należą do najczęstszych kontuzji. Stabilizatory na kolana i ortezy wspomagają proces zdrowienia oraz zapobiegają pogłębianiu się zmian w obrębie stawów. Stabilizator na kolano to nie jedyny produkt, który oferujemy – znajdziesz u nas również opaski na kolana, łokcie czy nadgarstki. W przypadku poważnego urazu warto zapewnić stawom maksymalne unieruchomienie. Opaska na kolano, ortezy na nadgarstek czy orteza na kostkę minimalizuje ryzyko poważnej kontuzji, czy zerwania więzadła.

Internetowy sklep sportowy inSPORTline zajmuje się sprzedażą akcesoriów medycznych i sprzętów sportowych. Oferujemy różne stabilizatory i ortezy: stabilizator na kostkę, orteza na rękę czy pasy biodrowe. Ponadto znajdziesz u nas stoły do masażu, ławki grawitacyjne, przyrządy do masażu takie jak masażery, rolki czy poduszki. Jeśli interesuje Cię fototerapia, w naszym asortymencie znajdziesz też wielofunkcyjne urządzenia do terapii światłem.

Ortezy, stabilizatory i opaski

Dlaczego kupować u nas?

Subskrybuj newsletter
Newsletter